Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Rewolucja w sztuce użytkowej - nowa linia ekskluzywnych okapów Ciarko Design

27 Września 2013
Funkcjonalność, najwyższa jakość i elegancja to kluczowe wyróżniki nowoczesnego sprzętu AGD. Polski producent okapów kuchennych, firma Ciarko, od lat ma w swoim asortymencie produkty, które charakteryzują się nowoczesnością, pięknym wyglądem i komfortem użytkowania. Teraz oferta firmy została poszerzona o luksusową linię okapów Ciarko Design, które nie tracąc na funkcjonalności, spełniają najwyższe wymogi światowych trendów wzorniczych.

Ciarko Design to nowa linia okapów kuchennych, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Oryginalne wzornictwo, design na światowym poziomie, nieszablonowe rozwiązania i troska o detal wyróżniają produkty na tle oferty rynkowej. Okapy kuchenne marki Ciarko Design to idealna propozycja dla osób, które cenią najwyższą jakość wykonania, innowacyjność produktu i niebanalną estetykę.

W skład oferty wchodzą zarówno okapy kominowe, wyspowe, teleskopowe, jak i sufitowe.  Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, czy czarne lub białe szkło. Dzięki temu okapy współgrają stylistycznie z nowoczesną aranżacją pomieszczeń kuchennych. Większość modeli dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Producent dużą wagę przywiązuje do komfortu obsługi swoich produktów, dlatego też każdy model został wyposażony w szereg dodatkowych funkcji. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na maksymalne wyciszenie silników bez ograniczania wydajności pracy urządzenia. W okapach Ciarko Design sterowanie jest intuicyjne i pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów. Większość modeli wyposażona jest w panel dotykowy oraz szereg praktycznych funkcji, takich jak: TIMER, wskaźnik nasycenia filtrów, sensor zapachu, oświetlenie LED, sterowanie za pomocą smartfonu, czy wbudowany w okap monitor TV.

O tym, że okapy kuchenne marki Ciarko Design spełniają najwyższe wymogi światowych trendów wzorniczych, świadczy przyznanie dla modelu Illumia najbardziej prestiżowego wyróżnienia w świecie designu – red dot design award 2013 product design/ honourable mention.

www.ciarkodesign.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 4062 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Września 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u