Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Sélection du Sommelier: szlachetne jak wino podłogi lite z Gwarancją na Całe Życie!

10 Kwietnia 2013
Firma Baltic Wood wprowadza do swojej oferty kolekcję szlachetnych litych podłóg drewnianych – Sélection du Sommelier, która jako jedyna na rynku objęta jest Gwarancją na Całe Życie. 8 unikatowych wykończeń powierzchni, modna 4-stronna faza oraz solidna grubość 22 mm to tylko kilka z jej najważniejszych atutów. Kolekcja dostępna jest w Limitowanej Sieci Sprzedaży.

Wybór sommeliera
Sélection du Sommelier to kolekcja, która zrodziła się z połączenia wiedzy znawców wina i podłóg. Wspólnym mianownikiem dla tych dwu światów jest przekonanie, iż zarówno jedno jak i drugie to DAR Przyrody odpowiednio ukształtowany przez rękę człowieka. Podobnie jak winorośl, tak i drzewo poczęte zostało w łonie Matki Natury, by następnie przez lata nabrać indywidualnego charakteru. Człowiek, z właściwą troską i znawstwem materii – przekuwa ten unikatowy rys w wyjątkowe wino czy doskonałą podłogę.

Niemniej ważny jest jednak wybór podłogi odpowiedniej względem wnętrza i samego użytkownika. Stąd – niczym wytrawny sommelier – Baltic Wood rekomenduje w swojej kolekcji Sélection du Sommelier (z pol. „wybór sommeliera”) 8 oryginalnych, specjalnie skomponowanych propozycji noszących nazwy najlepszych szczepów winnych świata, m.in.: Chardonnay, Riesling czy Pinot Nor. Charakter tych rustykalnych dębowych podłóg odzwierciedla emocje i wspomnienia, niezapomniane obrazy przeszłości stworzone w różnych sytuacjach, miejscach, porach roku.Solidne argumenty
Ale kolekcja Sélection du Sommelier jest wyjątkowa także ze względu na swoje walory użytkowe. Powierzchnie podłóg zostały uszlachetnione barwnymi olejami ekologicznymi (bursztynowy, biały, ciemnobrązowy, szary, jasnobrązowy czy grafitowobrązowym) lub eleganckim lakierem matowym. Dodatkowo zostały one poddane procesowi szczotkowania, dzięki czemu struktura dębu jest zarówno widoczna, jak i wyczuwalna w dotyku. Warto podkreślić, że dodający smaczku całości mikrobevel występuje na każdym boku deski.

Dzięki fabrycznemu wykończeniu podłogi gotowe są do użytku zaraz po zakupie. Posiadają warstwę do wielokrotnej renowacji dochodzącą do 10 mm, natomiast solidna grubość deski (22 mm) jest jedną z największych dostępnych w sprzedaży! Wykończone olejem powierzchnie sprzyjają również alergikom. Są antystatyczne – nie elektryzują się, nie absorbują kurzu. Ponadto są mniej śliskie i ciepłe w dotyku.

Gwarancja na Całe Życie
Jednym z najważniejszych atutów kolekcji Sélection du Sommelier jest fakt, iż jakość podłóg zamkniętych w litej desce po raz pierwszy na rynku potwierdzona jest przez producenta Gwarancją na Całe Życie!

- Mamy do czynienia z precedensem w świecie litych podłóg drewnianych – zwraca uwagę Elżbieta Szydłowska, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Baltic Wood. – Do tej pory żaden z producentów nie zdecydował się na tak odważny krok, jakim jest udzielenie gwarancji na podłogę z litego drewna na całe życie. Firma Baltic Wood jest przekonana o najwyższej jakości swoich produktów, ich trwałości i niezawodności.  Gwarancja na Całe Życie jest przysłowiową kropką nad „i”, która pokazuje, że za słowami idą także realne czyny.  

Limitowana Sieć Sprzedaży
Warto podkreślić, że kolekcja litych podłóg drewnianych dostępna jest tylko w Limitowanej Sieci Sprzedaży. W wybranych salonach Klienci znajdą ekskluzywną ekspozycję produktów. Inspirowane światem win eleganckie kufry czy wytworne walizy, w niebagatelny sposób prezentują tajniki podłóg litych. Dodatkowo odwiedzający będą mogli liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę. Lista punktów sprzedaży zamieszczona jest na stronie www.selection.balticwood.pl/siec.php.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Sélection du Sommelier: www.selection.balticwood.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 5342 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Kwietnia 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u