Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Powody, dla których warto wybrać panele ścienne do swojego domu

28 Lutego 2020

Nowoczesny dom to nie tylko trendy wnętrzarskie, ale wszelkie rozwiązania, które działają tak, że życie staje się łatwiejsze. To, w jaki sposób postanowimy wykończyć ściany, nie tylko wpływa na estetykę pomieszczenia, ale i na wygodę w trakcie użytkowania. Poznaj 5 powodów, dla których panele ścienne w domu to naprawdę dobry pomysł.


  Doskonały wygląd paneli

Sposób wykończenia ścian w znacznym stopniu determinuje charakter wnętrza. To od ich koloru i faktury zależy, w jaki sposób będziemy odbierać całą przestrzeń. Aby móc cieszyć się nowoczesną aranżacją dobrze jest postawić na wyróżniający się akcent. Dobrym pomysłem jest wykonanie jednej, innej od pozostałych ściany, np. wykorzystując w tym celu panele ścienne z oferty bricomarche.pl. Efektowne boazerie w innym od pozostałych powierzchni kolorze sprawiają, że pomieszczenie wygląda interesująco i współcześnie. Można wybrać te w odcieniu śnieżnej bieli, które uatrakcyjnią minimalistyczne przestrzenie lub sięgnąć po niezwykle modne perforowane modele, doskonale imitujące dębowe drewno.
 

Panele ścienne z oferty bricomarche.pl to także znakomity sposób na wydzielenie stref. Ułożone za sofą, czy narożnikiem gwarantują, że część wypoczynkowa zostaje dyskretnie wyeksponowana na tle całego salonu. Warto także wykorzystać je do zagospodarowania przestrzeni za telewizorem – dzięki temu możliwe jest nie tylko sprytne zamaskowanie okablowania, ale również stworzenie inspirującej płaszczyzny, która z pewnością nie pozostanie niezauważona.

 Codzienny pragmatyzm
 

Niekwestionowaną zaletą paneli ściennych jest ich trwałość. Oprócz tego, że umożliwiają stworzenie efektownych przestrzeni, to dodatkowo podnoszą ich odporność na uszkodzenia. Nie powinno więc dziwić, że idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak hol, czy przedpokój, które szczególnie narażone są na starcia z wnoszonymi sprzętami sportowymi, czy opieraniem się o ściany w trakcie ubierania obuwia. Wykorzystując panele ścienne z oferty bricomarche.pl w przejściowych częściach domu, sprawiamy, że dłużej będą wyglądać jak po remoncie.
 

Eleganckie propozycje boazeryjne w kolorze ciemnego dębu nie dość, że pozwolą ochronić mury przed uszczerbkami, czy zabrudzeniami, to dodatkowo wspaniale uzupełnią aranżacje charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, czy skandynawskiego. Jeśli szukasz do swojego domu rozwiązań, które nie tylko dobrze wyglądają, ale przy okazji pozwalają podnieść jego standard i są funkcjonalne – panele ścienne z oferty bricomarche.pl z pewnością zyskają Twoją aprobatę.

 


 
 
 
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1011 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Lutego 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u