Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

WIOSNA w pełni: Co wrzucić na ścianę?

24 Marca 2015
Nadeszła wiosna, a wraz z nią nowe energetyczne marzenia, plany i pomysły. Czas wiosennych porządków właśnie się rozpoczął, dlatego decyzji co do zmiany aranżacji własnego otoczenia nie należy odkładać do lata. Jakie motywy są obecnie godne uwagi w temacie ściennych dekoracji?  Odpowiedź znajdziesz na www.big-trix.pl!

Postaw na naturę

Nie da się ukryć, że wiosną stawiamy najczęściej na kwiatowe wzory, przepełnione feerią kolorów i pozytywną energią, które możemy umieścić dosłownie wszędzie - zarówno w formie kwiecistej fototapety, jak i naklejek z ulubionymi roślinami. Grunt, by operować kolorem tak, aby w salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu stworzyć jedyny i niepowtarzalny klimat.

Otocz się kwiecistymi okazami

Naklejki z motywami najpiękniejszych kwiatów to prosty sposób efektownej aranżacji wnętrza, który ułatwi pracę aranżacyjną nawet najbardziej opornemu dekoratorowi wnętrz. Wystarczy wybrać naklejkę w ulubionym kolorze, zestawić ją z naturalną barwą ściany oraz dorzucić dodatki dopełniające całość tj. poduszki, dywaniki czy dekoracyjne podkładki.Przygotuj się do Dnia Matki!

O czym jeszcze nie powinniśmy zapominać wiosną? O tym, że każda mama, będąca panią domu z umiłowaniem do aranżacji wnętrz, z pewnością pokocha  każdy wyjątkowy prezent, ofiarowany jej przez swoje dziecko. Miły i niezapomniany upominek może przybrać również formę obrazu z cytatem pełnym miłości i serdeczności - który bezsprzecznie zajmie honorowe miejsce na każdej ścianie.Więcej dekoracji ściennych znajdziesz na www.big-trix.p l
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1510 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u