Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

ELABRICK - nowa marka mineralnych płytek klinkierowych już dostępna!

17 Maja 2021
Firma Elastolith wprowadza na polski rynek nową markę mineralnych płytek klinkierowych. Produkty sygnowane logo ELABRICK przeznaczone są dla segmentu DIY. Pod marką ELABRICK dostępnych jest aż 30 unikalnych modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, dzięki którym stworzymy niepowtarzalne klinkierowe elewacje oraz w piękny sposób wykończymy wnętrza.

 
 
 

Od niemal 60 lat firma Elastolith tworzy najlepsze jakościowo systemy płytek klinkierowych, które stosuje się w nowoczesnym budownictwie i podczas renowacji. Płytki,  do tej pory dostępne na polskim rynku pod marką ELASTOLITH, są szeroko wykorzystywane przez projektantów, architektów, deweloperów, a także stosowane przez wykonawców, domowych majsterkowiczów oraz inwestorów indywidualnych, którzy szczególnie doceniają  możliwość samodzielnego i bezproblemowego wykorzystania mineralnych płytek klinkierowych na elewacji i we wnętrzach. To właśnie z myślą o nich została wprowadzona na rynek nowa marka ELABRICK. 

Płytki klinkierowe ELABRICK wytwarzane są w Haaksbergen w tej samej holenderskiej manufakturze, co inne rozwiązania firmy Elastolith. Są produkowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych materiałów: piasku kwarcowego, żywic oraz barwników powstających na bazie naturalnych tlenków żelaza. Do wyboru mamy 30 unikalnych modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, będącej jednocześnie klejem. Niepowtarzalną fakturę każdej płytki zapewnia ręczna produkcja.
 

Płytki Elabrick w kolorze Corsica Fot. Elastolith/Elabrick

Z płytkami klinkierowymi ELABRICK szybko stworzymy ceglaną ścianę lub fasadę – bez  stawiania dodatkowych podkonstrukcji i bez profesjonalnych narzędzi. Rozwiązanie przeznaczone jest do zastosowania na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych, sprawdzi się też w narożnikach i na łukach, zapewniając świetny efekt wizualny ze względu na możliwość samodzielnego docinania i doginania płytek.Płytki Elabrick w kolorze Colorado Fot. Elastolith/Elabrick

Płytki ELABRICK nie wymagają impregnacji i fugowania. Są odporne na uderzenia, promieniowanie UV, wodę i zmienne warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie, które może nam posłużyć przez lata. Jest gwarancją wytrzymałości przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy. 
Nowe płytki ELABRICK są dostępne w marketach grupy PSB, PSB Mrówka, sieci sklepów OBI oraz Merkury Market.
Można je będzie również wkrótce zamówić bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym www.elabrick24.pl.

Więcej informacji na stronie www.elastycznyklinkier.pl

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 705 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Maja 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u