Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowe siatki podtynkowe

21 Marca 2014
W systemach ociepleń budynków niezbędne jest wykorzystanie rozwiązań najwyżej jakości, zapewniających wytrzymałość i ułatwiających przeprowadzenie inwestycji. Dwie nowe siatki podtynkowe, które wzbogaciły ofertę marki FOVEO TECH, to wyroby o podwyższonych parametrach, pozwalające na perfekcyjne wykonanie prac dociepleniowych.

Ocieplenie budynku to inwestycja na lata, zapewniająca izolację termiczną obiektu, ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych i estetyczny wygląd fasady. Na profesjonalny system ociepleń składa się grupa elementów, m.in. materiał izolacyjny, zaprawa klejąca oraz siatka podtynkowa, która wzmacnia izolację, tworząc mocny i trwały podkład. Każdy z nich ma istotne znaczenie dla efektu finalnego ocieplenia.

Nowe siatki podtynkowe SW 145 i SW 165 FOVEO TECH, marki profesjonalnych systemów ociepleń, to rozwiązania, które idealnie układają się na ścianie, poprzez co znacznie ułatwiają aplikację kleju (FOVEO TECH KU11 lub KU21). Wyroby, rekomendowane do stosowania w systemach ociepleń FOVEO TECH S i FOVEO TECH W, charakteryzują się specjalnym wykończeniem antypoślizgowym zapewniającym stabilność wymiaru, wysoką wytrzymałością na zrywanie, plastycznością oraz odpornością na gnicie i działanie alkaliów. Cechuje je również europejskie pochodzenie „made in Germany", co gwarantuje solidność i najwyższą jakość wykonania.

Dwie nowe siatki podtynkowe FOVEO TECH różnią się gramaturą – model SW 145 o gramaturze 145g/m² jest rozwiązaniem łączącym aspekty ekonomiczne i wytrzymałościowe. Siatka SW 165 o gramaturze 165g/m² charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością, spełniającą wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców, jest szczególnie polecana przy ociepleniach wykonywanych w oparciu o wełnę mineralną. W procesie produkcyjnym siatek wykorzystywana jest najnowocześniejsza technika impregnacji z podwójnym procesem suszenia, co przekłada się na ponadstandardowe parametry wyrobów. Wszystko to powoduje, że są one rozwiązaniem, które można z powodzeniem wykorzystać do stworzenia profesjonalnego ocieplenia budynku.

www.foveotech.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 2290 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Marca 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u