Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nadjeżdża pokojowa rewolucja!

9 Lutego 2011
Samsung przedstawia przełomowe urządzenie: NaviBot SR 8845, które całkowicie zmieni nasze wyobrażenie o porządkach.

W tym zgrabnym urządzeniu drzemie moc zaskakujących możliwości, które czynią NaviBota najbardziej spektakularną tegoroczną premierą na rynku AGD. Inteligentny samosterujący odkurzacz-robot stworzony przez Samsunga wjeżdża na salony, by wreszcie odciążyć nas w domowych obowiązkach. Co ważne: tę rewolucję przeprowadza pokojowo, według czystych zasad i w świetnym, designerskim stylu.

Samodzielny...
Wystarczy go włączyć, a o całą resztę zadba sam. Omijanie przeszkód oraz mebli, a nawet powrót do stacji dokującej po zakończonej pracy to dla NaviBota żaden kłopot. Gwarancją jest system Visionary MappingTM, który zapamiętuje wirtualną mapę domu dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej rejestrującej 30 zdjęć na sekundę oraz dwóm procesorom obliczającym położenie odkurzacza względem przedmiotów oraz stacji dokującej. NaviBot może odkurzać nieprzerwanie przez 90 minut, potem sam wraca do stacji, aby naładować baterię i rozpoczyna sprzątanie w miejscu, gdzie przerwał pracę. Dzięki systemowi Visionary MappingTM wracając do bazy, NaviBot zawsze wybiera najdogodniejszą trasę.

...czujny...
Stylowy wygląd i lekkość formy to dopiero początek wrażeń... Prawdziwym sekretem NaviBota jest niemal kobieca intuicja, którą zawdzięcza 37 inteligentnym czujnikom zapewniającym mu sprawne, bezkolizyjne poruszanie się po domu. Dzięki sensorom, NaviBot odkurza precyzyjnie, omija przeszkody, które znajdą się na jego drodze, wyczuwa strome krawędzie - nie spadnie więc ze schodów, ani nie zaplącze się w leżące na posadzce kable. Za to bez trudu pokona progi i listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra, a jeśli wjedzie na nowy rodzaj podłoża - natychmiast dostosuje do niego sposób czyszczenia..

... pomocnik...
Największą udręką miłośników czworonogów jest liniejąca sierść zwierzaków, którą ciężko jest zebrać z dywanów i podłóg. NaviBot jest wyposażony w nową technologię Samsung Pet Hair Care, dzięki czemu o czystość domowych powierzchni dbają specjalne szczotki przystosowane do zbierania kłaczków i sierści oraz grzebień ochronny, który zatrzymuje włosy oraz zapobiega owijaniu się sierści wokół szczotek. Zainteresowanie, jakie wzbudza NaviBot wśród czworonogów to osobny temat... Niektóre koty traktują go jak świetny środek transportu!

... kontrolowany...
Ważną dla użytkowników NaviBota funkcję ograniczania przestrzeni oferuje sytem Virtual GuardTM, dzięki któremu można stworzyć w pomieszczeniu niewidoczną barierę o maksymalnej długości 4 metrów. Można ją wykorzystać jako wirtualny płot, oddzielający przestrzeń, którą odkurzacz ma ominąć lub jako wirtualny przewodnik, wyznaczający kolejność sprzątania pomieszczeń.

... przez nasze potrzeby!
Aby jak najlepiej przystosować urządzenie do różnych potrzeb użytkowników, Samsung wyposażył je w różne tryby czyszczenia:
  • Tryb Auto, który wykonuje jeden cykl sprzątania, po którym odkurzacz powraca do stacji dokującej;
  • Tryb Max, gdy NaviBot odkurza bez przerwy do całkowitego wyczerpania akumulatora;
  • Tryb Krawędzie pozwalający na dokładne sprzątanie w kątach;
  • Tryb Miejscowy, dzięki któremu wskażemy NaviBotowi miejsce wymagające odkurzenia;
  • Tryb Manualny, który umożliwia ręczne sterowanie odkurzaczem przy pomocy pilota działającego na podczerwień;
  • Tryb Opóźnionego Startu, który pozwala zaprogramować pracę NaviBota na konkretną godzinę, dzięki czemu odkurzanie nie wymaga naszej obecności w domu.

Dodatkowe informacje
Kolor: szary
Filtr: HEPA 12
Wymiary zestawu: 355 x 355 x 93 (szerokość/długość/wysokość)
Waga zestawu: 3,5 kg
Wyświetlacz LED
Akcesoria: dodatkowy filtr, narzędzie czyszczące, baza dokująca, pilot na podczerwień
Czas odkurzania: do 90 min.
Czas ładowania: 2 godz.
Pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
Sugerowana cena detaliczna produktu: 2399 PLN
 
www.samsung.com.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 5360 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Lutego 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u