Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odkurzacz automatyczny - sprawdź, dlaczego warto go wybrać!

15 Marca 2021
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem automatycznego odkurzacza, lecz wciąż nie masz pewności, czy to rozwiązanie dla Ciebie, podpowiadamy kilka ważnych powodów, dla których warto zdecydować się na takie urządzenie. To nie tylko wygoda, ale także szereg innych korzyści, nawet dla zdrowia – Twojego i Twoich bliskich. Co zatem zyskujesz, wybierając odkurzacz automatyczny?
 
 Oszczędzasz czas

Tradycyjne odkurzanie to czynność, którą wykonujesz. Jeśli zdecydujesz się na odkurzacz automatyczny,  praca tego typu będzie odbywała się wokół Ciebie – bez Twojego wysiłku i bez konieczności poświęcania na nią czasu. Zastanów się, ile minut w roku przeznaczasz na odkurzanie podłóg? Teraz możesz ten czas poświęcić, na co tylko chcesz – wykonywanie innych obowiązków i prac lub po prostu na odpoczynek. Warunek? Właśnie odkurzacz automatyczny.

Tego typu urządzenie to z pewnością propozycja dla wszystkich zabieganych, zapracowanych i narzekających na brak wolnego czasu. Odkurzacz, który pracuje samodzielnie i bezobsługowo pozwala zaoszczędzić całkiem sporo minut w ciągu dnia. Co więcej, urządzenie może pracować nieprzerwanie, z powodzeniem posprząta cały dom, a jeśli rozładuje się mu akumulator, samo wróci do stacji dokującej, aby doładować baterię i następnie dokończyć pracę.

Nie musisz już sprzątać sierści swojego pupila

Dobrej jakości odkurzacze automatyczne świetnie dają sobie radę z włosami i sierścią zwierząt pozostającymi na podłogach. Specjalne gumowe szczotki nadające się do wszystkich powierzchni, wysoka moc ssąca i zaawansowany system filtrów sprawiają, że automatyczny odkurzacz skutecznie i kompleksowo usuwa zabrudzenia, nawet te pod meblami, czy tkwiące głęboko we włóknach dywanów.

Odkurzacz automatyczny jest zdecydowanie propozycją dla właścicieli psów i kotów. Już nie musisz wybierać pomiędzy radością z posiadania czworonoga a czystymi podłogami. Co więcej, te inteligentne urządzenia podpowiedzą Ci dodatkowy cykl sprzątania w sezonie zrzucania sierści przez zwierzęta.

Twoje dziecko może bawić się na idealnie czystej podłodze

Odkurzacz automatyczny sprząta z wyjątkową precyzją i dociera do najtrudniej dostępnych zakamarków w domu. Co więcej, specjalne optyczne i akustyczne czujniki pozwalają urządzeniu odnaleźć miejsca najbardziej zabrudzone i skoncentrować się na ich intensywnym sprzątaniu. Odkurzanie tuż przy krawędziach, pod meblami, czy w głębokich rogach także nie stanowi żadnego problemu. 

Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się na podłodze, automatyczny odkurzacz z pewnością skutecznie zadba o jej czystość. Kurz, włosy, sierść i pyłki zostaną usunięte, a maluch zyska czystą i bezpieczną przestrzeń do aktywności. Co istotne, automatyczny odkurzacz może pracować niemal nieprzerwanie. Dlatego podłogi czyste są każdego dnia i o każdej porze.

Mieszkasz w domu przyjaznym dla alergików

Odkurzacz automatyczny na pewno sprawdzi się w domu, w którym ktoś z domowników cierpi na alergię. Nowoczesne systemy filtracji wykorzystywane w tego typu urządzeniach przechwytują bowiem 99% drobinek kurzu, pyłków, pleśni oraz innych alergenów i cząstek o wielkości do 10 mikronów. Na skuteczność sprzątania i oczyszczania podłóg wpływa też fakt, że odkurzacz automatyczny ma nieograniczony czas pracy. Podłogi mogą być odkurzane tak często, jak tylko jest to potrzebne, zupełnie bez Twojego wysiłku. A spersonalizowane ustawienia zasugerują Ci z kolei dodatkowy cykl odkurzania w sezonie pylenia roślin.

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2228 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Marca 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u