Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Stopnie wykute w kamieniu - system schodowy Imperial z serii Prestige

26 Marca 2013
Przydomowe schody, dojścia do tarasu czy podejścia na skarpy wymagają odpowiedniego dopasowania rozmiaru stopni do zagospodarowania terenu. Zróżnicowane długości poszczególnych elementów nowego systemu schodowego Imperial od firmy Bruk-Bet ułatwiają ich standardową i nietypową aranżację.

Kształt stopni systemu schodowego Imperial firmy Bruk-Bet nawiązuje do dawnych posesji dworskich, utrzymanych w dostojnym, eleganckim stylu. Dzięki aż dwunastu typom powierzchni przywodzących na myśl naturalne kamienie, doskonale współgra on z różnymi aranżacjami przestrzeni na zewnątrz. Schody Imperial mogą mieć gładkie lub chropowate wykończenie. Poddany obróbce szlifowania i śrutowania wariant powierzchni o nazwie Terazzo Rustical sprawdza się w miejscach wypełnionych naturalną, zieloną roślinnością, natomiast szlifowana, powierzchnia Terazzo pasuje do aranżacji wykorzystujących dodatki ze szkła czy stali szlachetnej.

Schody w dobrej formie
Jedną z zalet systemu schodowego Imperial z serii Prestige jest łatwość jego zabudowy. Może on zostać wykorzystany zarówno w ogrodowych aranżacjach, jak i w konstrukcji schodów wejściowych do budynku. Zróżnicowane elementy systemu pozwalają na bezproblemowe dopasowanie układu stopni do indywidualnych wymagań. W jego skład wchodzą proste stopnie w formie pełnych bloków wymiarowane według zamówienia o długości od 80 do 160 cm oraz elementy kątowe 90° i 135°. Dzięki dodatkowym elementom uzupełniającym, takim jak bieżnia do wózków dziecięcych, system Imperial jest przeznaczony także do projektów zabudowy przestrzeni publicznej.

Szczegół tkwi w stopniu
Schody Imperial stosowane na przykład w przydomowej zabudowie tarasowej mogą zostać oświetlone wzdłuż wewnętrznej krawędzi stopni. Delikatne światło ułatwia poruszanie się w ogrodzie po zmierzchu i nadaje przestrzeni wyjątkowej atmosfery rodem z posiadłości rezydencyjnych. Na specjalne zamówienie stopnie Imperial mogą zostać wyposażone w inne dodatkowe elementy. W zależności od potrzeb możliwe jest wykonanie na stopniach paska antypoślizgowego śrutowanego lub pasków sygnalizacyjnych w innym kolorze. Stopnie obciążone wzmożonym ruchem pieszych mogą zostać dodatkowo wzmocnione za pomocą zbrojeń.

SYSTEM SCHODOWY IMPERIAL Z SERII PRESTIGE
Typy powierzchni Terazzo (szlifowane): marmur mango, granit kremowy, granit żółty, dolomit szary, granit czarny, granit różowy, granit miedziany, rosa bursztynu, granit jasny, marmur biały
Typy powierzchni Terazzo Rustical (śrutowane): granit kremowy, granit żółty, dolomit szary, granit czarny, granit szary, granit szaro bursztynowy
Inne typy powierzchni: dolomit szary, granit, trachit, diabaz
Cena: stopień blokowy: 282,29 – 334,56 zł brutto/metr bieżący

www.bruk-bet.pl


Zobacz prezentację BRUK-BET®Galeria:powrót


Odwiedzono: 3384 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 26 Marca 2013

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u