Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Pyszna Wielkanoc z wędlinami Hańderek

28 Marca 2019

Wielkanoc to wielkie święto nie tylko duchowe, ale i kulinarne. Po długiej nieobecności, związanej z postem na stół wracają wędliny i jaja. Kolorowe pisanki cieszą oko, a tradycyjne wędliny smakują wyjątkowo, jak nigdy dotąd. Wykonane z najlepszej polskiej wieprzowiny szynki i kiełbasy marki Hańderek uświetnią wielkanocne ucztowanie. A czy Ty już wybrałeś swoje ulubione wędliny z oferty świątecznej?

 

 Wielkanoc to najważniejsze Święto w tradycji chrześcijańskiej. Po wielu dniach postu, w ramach świętowania nareszcie ucztujemy wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Na nasze stoły przybrane w wiosenne dekoracje powracają jaja – zdobione różnorodnymi technikami. Jednak najbardziej czekamy na inne niepowtarzalne smaki Wielkanocy. Chcemy nareszcie cieszyć się smakiem tradycyjnych wędlin. Wędzone szynki, parzone kiełbasy i pieczone pasztety to one sprawiają, że Wielkanoc to nie tylko duchowość, ale i radość ze wspólnych tradycyjnych posiłków. 

          

WĘDLINA MARKI HAŃDEREK – Kiełbasa Wiejska Tradycyjna – NAJLEPSZY PRODUKT 2018

Fot. ZPM Hańderek

 

 

Tradycyjnie do żurku wielkanocnego
 

Pisanki, kraszanki, jaja faszerowane szynką i obowiązkowo w żurku przekrojone na malownicze dwie połówki. Nie może też zabraknąć wędzonych szynek, kiełbas i pasztetów – taką obfitością wita nas stół wielkanocny. Świąteczne śniadanie to również Kiełbasa Biała Parzona, ta marki Hańderek zaskoczy wyrazistą nutą majeranku i doskonałym mięsem wieprzowym. Najprawdopodobniej stanie sią ona najważniejszym dodatkiem do żurku. Wielu z nas lubi ją również z dodatkiem buraczków tzw. ćwikły. Podanie jej z sosem chrzanowym to wypełnienie wielkanocnej tradycji, która wyraźnie wskazuje, że zjedzenie w Niedzielę Wielkanocną chrzanu skutkuje natychmiastowym odpędzeniem złych mocy. Choć biała kiełbasa tradycyjnie gości na naszych stołach, to można ją przygotować nieco inaczej - nowocześnie. Jednym z bardziej oryginalnych przepisów jest przygotowanie jej w piekarniku z dodatkiem cebuli i warzyw. Ciekawą propozycją jest również usmażenie jej w głębokim tłuszczu w cieście naleśnikowym. Znakomity smak polskiego mięsa podkreślony naturalnymi przyprawami to przepis na udane świętowanie. 


                        


KIEŁBASA BIAŁA PARZONA Fot. ZPM Hańderek

 

 

 

 Wyrazisty smak Wielkanocy – wędliny TRADYCYJNE 
 

W okresie przedświątecznym z dużo większą uwagą dokonujemy zakupów wędlin. Szynki, pasztety i kiełbasy przeznaczone na stół wielkanocny muszą być tradycyjne, wyjątkowo samcze i aromatyczne. Najlepiej gdyby w 100 % dorównywały tym, których smak pamiętamy z dzieciństwa. Coraz częściej chcemy, aby wędliny podawane podczas wielkanocnych posiłków były naturalne, przygotowane bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaku. Powinny być tradycyjnie wędzone, najlepiej gdyby ich świeżość utrzymana była tylko przy użyciu soli. Doskonale byłoby gdyby dostępne były w niewygórowanej ceny. Takich wędlin oczekujemy. Zgodnie z trendem naturalności w rodzinnej firmie z Buczkowic powstały takie wędliny – na wskroś TRADYCYJNE. Do grupy wędlin TRADYCYJNYCH należą dwie szynki TRADYCYJNA i TRADYCYJNA Z TŁUSZCZYKIEM oraz KIEŁBASA WIEJSKA TRADYCYJNA. TRADYCJA w nazwach wędlin zobowiązuje – zostały one przygotowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, a ich smak i aromat nie pozostawia wątpliwości, że są to wędliny najwyższej jakości. Wędliny TRADYCYJNE wielokrotnie docenili smakosze i krytycy, otrzymały one szereg rekomendacji. Wyroby uhonorowano nagrodami: medal  w plebiscycie konsumenckim NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2018, wyróżnienie POLAGRA NajlepszyProducent Wędlin, godło DOCEŃ POLSKIE oraz miano Najsmaczniejszej Wędliny Roku 2018. 


          
                         Wędliny z grupy TRADYCYJNE. SZYNKA TRADYCYJNA Z TŁUSZCZYKIEM, KIEŁBASA WIEJSKA TRADYCYJNA, SZYNKA TRADYCYJNA. marki Hańderek

Fot. ZPM Hańderek

 


Więcej informacji pod adresem: www.handerek.com.pl 

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1402 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Marca 2019

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u