Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Agregat prądotwórczy? Zapoznaj się z ofertą firmy proton-polska.pl

22 Sierpnia 2022
Generatory prądu zwane popularnie agregatami prądotwórczymi są bardzo popularne. Polacy szykują się na niedobory energii elektrycznej i wykupują kolejne urządzenia, stawiając na asortyment najlepszych firm. Jednym z liderów w branży sprzedaży wyspecjalizowanych agregatów prądotwórczych jest firma proton-polska.pl. Co warto o niej wiedzieć?


 
 

Proton-polska.pl odpowiada na potrzeby rynku, oferując zarówno przenośne jak i stacjonarne agregaty prądotwórcze, nadające się do wszechstronnego wykorzystania w różnych warunkach.
 
Kilka słów o firmie proton-polska.pl
 
Przedsiębiorstwo proton-polska.pl powstało za potrzebą bieżących wydarzeń.  W okolicach Sieradza zdarzały się częste przerwy w dostawach prądu. Przedsiębiorczy założyciele firmy postanowili temu zaradzić, oferując urządzenia odpowiadające na braki energii elektrycznej. Proton-polska.pl powstało ponad 15 lat temu i przez ten czas zdobyło uznanie klientów w całym kraju.
 
 
Jakie urządzenia znajdziemy w asortymencie przedsiębiorstwa?
 
Mało firm w Polsce (ale też w Europie) ma tak szeroki wybór agregatów prądotwórczych. Proton-polska.pl oferuje wyspecjalizowane generatory o różnych parametrach. W asortymencie polskiego przedsiębiorstwa (które coraz częściej obecne jest także na rynku czeskim, ukraińskim i niemieckim) znajdziemy między innymi agregaty jednofazowe, trójfazowe, przenośne i stacjonarne – przeznaczone do zasilania domów, firm produkcyjno-usługowych czy miejsc użyteczności publicznej.
 
W ofercie marki są małe agregaty (od 7,7kVA) do dużych, przemysłowych sprzętów osiągających nawet 150kVA. Wszystkie urządzenia oparte są na najlepszych podzespołach, przemyślanym projekcie i precyzyjnym wykonaniu.
 
 
Dlaczego warto mieć agregat od proton-polska.pl?
 
Przede wszystkim są to urządzenia bezpieczne i skuteczne. Posiadają najważniejsze certyfikaty i spełniają każdą normę europejską. Dzięki temu coraz więcej firm, osób prywatnych i instytucji decyduje się na zakup urządzenia właśnie w polskiej, cenionej firmie.
 
Warto podkreślić, że ogromną zaletą marki proton-polska.pl jest indywidualne podejście do klienta i najwyższa jakość obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. Opierając się na wskazaniach profesjonalistów łatwiej wybierzemy agregat prądotwórczy spełniający nasze wszystkie potrzeby. To również zachęca do skorzystania z bogatej oferty prezentowanej przez nas firmy.

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 409 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Sierpnia 2022

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u