Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Stwórz wyjątkowy klimat w kuchni - okap Franke Mercury

22 Października 2014
Współczesne trendy w aranżacji wnętrz zakładają przenikanie się przestrzeni. Nowoczesna kuchnia staje się coraz częściej strefą otwartą na salon, w której niezbędnym elementem jest wyspa kuchenna, pełniąca funkcję dodatkowego miejsca roboczego, stołu, a niekiedy strefy gotowania. Przy takim rozwiązaniu warto pomyśleć o odpowiednim okapie, który odgrywa w kuchni niezwykle ważną rolę. Od jego pracy zależeć będzie jakość powietrza w pomieszczeniu i komfort naszej pracy. 

Nowy okap wyspowy Franke Mercury charakteryzują oryginalne, eleganckie wzornictwo oraz niezwykła jakość materiałów i wykonania, ale przede wszystkim wysoka wydajność i cicha praca.

Urządzenie posiada 4 biegi, w tym intensywny, który pozwala na oczyszczenie nawet do 450 m³ powietrza w ciągu 1 godziny. Nie bez znaczenia jest też cichy tryb pracy, który zapewnia maksymalny komfort podczas zajęć w kuchni. Okap wyposażony jest również w wygodne sterowanie Soft Touch oraz możliwość zastosowania wysokowydajnych aktywnych filtrów węglowych. Ponadto, posiada funkcję ciągłej wentylacji, dzięki której samoczynnie wyłącza się co godzinę na 10 min, a powietrze jest oczyszczane automatycznie.

Okap Mercury zamieni każdą kuchnię w miejsce nowoczesne i nieszablonowe. Ze względu na kształt i sposób montażu przypomina stylową lampę, a specjalne oświetlenie Velo® stwarza niezwykły nastrój w pomieszczeniu.

Franke Mercury to propozycja dla osób poszukujących niestandardowych, ale funkcjonalnych rozwiązań. Stanowi idealne rozwiązanie we wnętrzach, które swoim wyglądem nie przypominają tradycyjnych kuchni, ale nadal pozostają funkcjonalnym miejscem do przygotowywania posiłków.

Cena: 3 999 zł

www.franke.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 2816 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Października 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u