Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Sześcian - prostopadłościan - gładkościan! ...czyli nowa jakość wygładzania ścian

21 Maja 2012
Idealnie gładka ściana to prawdziwe wyzwanie przy niemal każdym większym remoncie. Chęć osiągnięcia zadowalającego efektu robót bywa przyczyną frustracji i skutecznie zniechęca do podejmowania dalszych prac w domu czy w mieszkaniu. Jest jednak sposób na to, by remont przestał kojarzyć się z przykrym obowiązkiem – ACRYL-PUTZ®. Dzięki gładziom firmy Śnieżka, która jest jednym z liderów w produkcji gipsowych mas szpachlowych, każda ściana w prosty i szybki sposób może stać „gładkościanem”.

Gładkie i równe ściany są wizytówką każdego mieszkania i domu. Świetnie prezentują się zarówno pokryte tapetą, jak i farbą, śnieżnobiałą lub w wyszukanych kolorach. Ostateczne osiągnięcie idealnie gładkiej powierzchni nierzadko okazuje się żmudnym i czasochłonnym zajęciem, wymagającym dużego wysiłku, cierpliwości i staranności. Dlatego od podejmowania prac remontowych tak skutecznie odstrasza towarzyszący im stres, wizja permanentnego bałaganu oraz wysokie nakłady finansowe, jakie trzeba ponieść, żeby uzyskać pożądany efekt.

Naprzeciw podstawowym i częstym trudnościom remontowym wyszedł ACRYL-PUTZ®. Po nałożeniu na jakąkolwiek, nawet najgorszą ścianę wysokiej jakości masy szpachlowej Śnieżki szybko i bez problemu powstają perfekcyjnie wykonane „gładkościany”. Szeroka gama produktów marki ACRYL-PUTZ® umożliwia wykonanie idealnie gładkich, aksamitnych ścian wewnątrz pomieszczeń, ale również uzyskanie elastycznych, dobrze wyrównanych powierzchni fasad.

Nasze produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie i są tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Mamy nadzieję, że oferta ACRYL-PUTZ® znajdzie uznanie zarówno w oczach profesjonalistów, jak i amatorów samodzielnie wykonujących drobne prace budowlane, dzięki czemu remont przestanie być kojarzony z przykrym obowiązkiem, a stanie się prawdziwą przyjemnością – mówi Janusz Bogdan z działu marketingu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

ACRYL-PUTZ® to marka od wielu lat obecna na polskim rynku i sprawdzona zarówno przez ekipy remontowo-budowlane, jak i przez domowych majstrów. Bogata wiedza i doświadczenie Śnieżki sprawiają, że produkty z linii mas szpachlowych gwarantują satysfakcjonujące efekty końcowe podczas każdego remontu. Produkty firmy wyróżnia wyjątkowo łatwa aplikacja, która umożliwia wygodną i sprawną pracę. Gładzie ACRYL-PUTZ® zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ oprócz walorów estetycznych zachowują także wysokie parametry wytrzymałościowe.

W linii ACRYL-PUTZ® klienci znajdą sypkie masy do różnych podłoży, gotowe gładzie na wszelkie powierzchnie i produkty o specjalnym przeznaczeniu – do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, do spoinowania czy do usuwania rys i pęknięć. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.acrylputz.pl.

Więcej pod adresem: www.sniezka.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 4981 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Maja 2012

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u