Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Szybko, smacznie i czysto-gotowanie z płytą indukcyjną

5 Marca 2012
Gotowanie na nowej płycie indukcyjnej Franke jest wyjątkowo wygodne i bezpieczne, a ponadto proste dzięki intuicyjnie łatwej obsłudze urządzenia.

Płyta, podobnie jak inne dobrej jakości płyty indukcyjne,  nie nagrzewa się, więc resztki jedzenia nie przypalają się i łatwo utrzymać ją w czystości.  Jest także bezpieczna,  ponieważ nie występuje ryzyko oparzenia, a dzięki inteligentnemu  systemowi  automatycznego wyłączania, w który wyposażone są płyty indukcyjne Franke, urządzenie samo się wyłączy po upłynięciu określonego czasu od ostatniej operacji.  
Potrawy na płycie indukcyjnej Franke można przygotować w bardzo krótkim czasie lub bardzo powoli, w zależności do potrzeb danego dania. Płyta posiada 9 poziomów regulacji mocy, pozwalających na  optymalne dobranie warunków gotowania do danej potrawy. Dodatkowe funkcje, takie jak utrzymanie ciepła  i pauza, pozwalają jeszcze lepiej kontrolować przygotowywanie potraw.
Inną zaletą  płyty indukcyjnej  jest łatwa, intuicyjna, obsługa i precyzja  sterowania. Dzięki  sterowaniu Sliding Touch Control urządzenie natychmiast reaguje na potrzeby, redukując lub zwiększając moc grzania.  Płyta posiada 5 pól w różnych rozmiarach i kształtach.3 okrągłe pola o średnicy od 14,5 do 26 cm oraz 2 prostokątne o wymiarach 18,4X22cm pozwalają idealnie dopasować pole do rozmiaru i kształtu garnka czy patelni, a szerokość płyty zapewnia wygodną pracę nawet na kilku polach jednocześnie.
Prostokątny kształt płyty stwarza duże możliwości aranżacyjne, a dzięki szlifowanym krawędziom będzie idealnie pasować do każdego rodzaju blatu roboczego.
 
Firma Franke oddaje do dyspozycji użytkowników produkty wykorzystujące najnowsze technologie, funkcjonalne i piękne jednocześnie. Z płytą indukcyjną Franke, gotowanie jest łatwiejsze i szybsze.  Ale to od umiejętności kulinarnych zależeć będzie ostateczny smak dania.
 
Cena detaliczna: 5999 zł
Wymiary: 90X51 cm

Więcej informacji na temat produktów Franke na stronie www.franke.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 2635 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 5 Marca 2012

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u