Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Taras w rustykalnym klimacie z Drewnem Ogrodowym REALIT

28 Czerwca 2013
Przestrzeń łącząca dom z ogrodem to idealne miejsce zarówno do codziennego wypoczynku, jak i rodzinnych uroczystości. Warto zaaranżować ją tak, by pięknie komponowała się z wystrojem ogrodu i wyposażeniem domu, a przy okazji była funkcjonalna.

Nawierzchnię tarasową najlepiej wykonać jest z solidnych materiałów, którym niestraszne będą upały czy mrozy, a które jednocześnie zachwycać będą subtelnym wyglądem. Drewno Ogrodowe REALIT, propozycja czołowego producenta materiałów na nawierzchnie w Polsce – firmy Bruk-Bet, łączy w sobie urok naturalnego surowca z kamienną wręcz trwałością.

W sąsiedztwie natury
Drewno Ogrodowe REALIT to idealna nawierzchnia na taras utrzymany w naturalnym, lekko rustykalnym stylu. Ten system płyt, kopyt i krążków swoim wyglądem nawiązuje do desek z wyschniętego drewna o wyraźnym usłojeniu. Piękny mazerunek prawdziwego drewna doskonale wygląda w otoczeniu wiklinowych lub rattanowych mebli, glinianych donic i naturalnych tkanin. Delikatna patyna, która pokrywa Drewno Ogrodowe REALIT, nadaje tarasom subtelną nutę retro.
Oprócz wyjątkowego wyglądu produkt firmy Bruk-Bet wyróżnia wysoka odporność na eksploatację oraz zmienne warunki pogodowe. W odróżnieniu od naturalnego surowca płyty te nie rozpulchniają się ani nie wypaczają nawet przy dużej wilgotności. Ponadto Drewno Ogrodowe REALIT nie wymaga specjalnej konserwacji, co ułatwia utrzymanie tarasu w doskonałej formie przez długie lata.
W ostatnim czasie firma Bruk-Bet rozszerzyła ofertę Drewna Ogrodowego o dwa nowe formaty płyt: 45x45 cm oraz 22,5x45 cm. Różnorodność wymiarów sprawia, że wachlarz możliwości aranżacyjnych jest teraz jeszcze większy.

Drewno Ogrodowe REALIT
Deska 450x450x40 mm, brąz patyna
Cena: 43,42 zł brutto/szt.

Więcej informacji na www.bruk-bet.pl


Zobacz prezentację BRUK-BET®Galeria:powrót


Odwiedzono: 4022 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Czerwca 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u