Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Teraz każdy dom może być bardziej inteligentny

28 Lutego 2018

Danfoss przedstawia nowy elektroniczny termostat Danfoss EcoT, który umożliwia sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym za pomocą technologii BluetoothT. Rozwiązanie dedykowane jest do mieszkań i małych domów. 

 

Najprostszym sposobem na oszczędzanie energii w domu jest przykręcenie ogrzewania, kiedy go nie potrzebujemy. Czas spędzany poza domem czy sen to idealna okazja, by redukować wydatki na ogrzewanie. Stosując inteligentny system kontroli ogrzewania, możemy zaoszczędzić nawet do 30% energii. 

Proste sterowanie termostatem dzięki aplikacji

Danfoss EcoT to nowy termostat elektroniczny, który umożliwia sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym za pomocą technologii BluetoothT podczas przebywania w domu. Wraz
z aplikacją mobilną dostępną bezpłatnie na iOS i Androida pozwala na zdalne regulowanie temperaturą w domu. Wystarczy pobrać aplikację Danfoss EcoT App, włączyć Bluetooth
i zaprogramować osobno każdy z termostatów. Podczas łączenia smartfona z termostatem pojawi się czerwone podświetlenie informujące o nawiązanym połączeniu.

Aplikacja jest łatwa w obsłudze. Można utworzyć harmonogramy dzienne i tygodniowe oraz predefiniowane tryby "w domu", "poza domem", "sen" i "wakacje". To właśnie dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do regulacji możliwe jest zaoszczędzenie do 30% energii. Dodatkową funkcją wpływającą na oszczędność energii jest funkcja otwartego okna. Dzięki niej termostat wyłącza się w momencie wykrycia znaczącego spadku temperatury, takiego jak podczas wietrzenia pokoju. W celu zmiany ustawień można korzystać z aplikacji lub regulować temperaturę bezpośrednio na grzejniku przekręcając termostat. 

Łatwa i szybka instalacja

Danfoss EcoT jest łatwe w obsłudze, instalacja i programowanie są bardzo proste. Wystarczy zdemontować poprzedni termostat i przykręcić Danfoss EcoT na zaworze. Termostat Danfoss EcoT jest kompatybilny z 90% zaworów grzejnikowych. Najważniejsze cechy termostatu Danfoss EcoT

  • Do 30% oszczędności energii (dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do regulacji ogrzewania).
  • Możliwość regulacji ogrzewania będąc w domu - ogrzewanie dostosowane do rytmu dnia: w domu, poza nim, podczas snu dzięki wstępnie zdefiniowanym programom ogrzewania oraz możliwości ustawienia indywidualnego harmonogramu ogrzewania.
  • Prosta regulacja każdego grzejnika przez aplikację na smartfonie dzięki technologii Bluetooth.
  • Zasięg Bluetooth do 10 metrów.
  • Łatwa i szybka instalacja.
  • Niski poziom hałasu < 30dB.
  • Zintegrowany wyświetlacz z opcją obrotu o 180°, który ułatwia odczyt temperatury pod dowolnym kątem. W przypadku manualnej regulacji termostatu Danfoss EcoT do ustawienia żądanej temperatury można użyć pokrętła.
  • Dane użytkowników, takie jak temperatura lub ustawienia, są przechowywane wyłącznie w termostacie i tylko użytkownik ma do nich dostęp.


Więcej informacji na stronie: smartheating.danfoss.pl/produkty/danfoss-eco

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1422 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Lutego 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u