Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

TKANINY OBICIOWE SKOPOS POD SKRZYDŁAMI MURASPEC

28 Września 2016
Muraspec, wiodący, europejski  producent tapet winylowych, tekstylnych oraz paneli dekoracyjnych rozszerzył swoją ofertę o nowe produkty. Materiały obiciowe i tekstylia hotelowe Skopos są naturalnym uzupełnieniem asortymentu Muraspec. Asortymentu, dzięki któremu zachwycające mogą nie tylko ściany, ale też meble. 

Skopos to nowa marka w ofercie firmy Muraspec. Warto ją zapamiętać, bo są to najwyższej jakości tekstylia hotelowe i materiały obiciowe. Od ponad 40 lat istnienia na rynku brytyjskim producent niezmiennie stawia na jakość, design tkanin oraz walory użytkowe takie jak wytrzymałość na przetarcia, czy łatwość czyszczenia. Materiały Skopos świetnie sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej (hotele, biura, restauracje, statki pasażerskie, kliniki i szpitale), gdzie w nienagannym stanie służą swoim użytkownikom przez długie lata. Dzięki wzmocnieniu Trevira tekstylia są odporne na ogień i zniszczenie spowodowane zużyciem. Są też trwałe jeśli chodzi o ścieranie (linia Chamonix legitymuje się wytrzymałością powyżej 60 000 cykli w skali Martindale, linia Tahoe – powyżej 100.000). Najlepszą rekomendacją wystawianą tekstyliom marki Skopos są realizacje na całym świecie, w tym wiele obiektów hotelowych o najwyższym standardzie. 

Co decyduje o sukcesie tej marki?

Przede wszystkim ogromne doświadczenie (ponad 40 lat tradycji), otwartość na rozwój, wysoka jakość produktów oraz znakomity design. Atrakcyjne wzornictwo tkanin brytyjskiej firmy jest efektem współpracy z projektantami na całym świecie, jak również z uczelniami artystycznymi, w tym z londyńską Royal College of Art. Kontakt z młodymi designerami pozwala marce Skopos zachować właściwy balans pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Jest też impulsem do podejmowania pionierskich działań w dziedzinie technologii i innowacji. 
 
Z bogatej oferty materiałów obiciowych Skopos firma Muraspec szczególnie poleca dwie linie materiałów obiciowych. Chamonix to paleta tkanin, których cechą wspólną jest styl i elegancja. Design kolekcji opartej na miękkich szenilowych materiałach skoncentrowany jest wokół wzoru jodełki (pojedynczej i podwójnej). Klasyczny wzór podkreśla wyważona kolorystyka, w której dominują kolory ziemi – brąz, beż, ochra. Tkaniny z linii Chamonix są trwałe i odporne na ścieranie (wytrzymałość powyżej 60 tys. cykli Martindale). 
 
Druga linia, Tahoe, to gęsta aksamitna tapicerka o delikatnym, stylowym splocie. Stworzona została z myślą o rynku kontraktowym i wnętrzach z nutą glamour. W serii dostępnych jest 15 atrakcyjnych kolorów – od świetlistej perły, srebra i szarości, przez miód, złoto, oliwkową zieleń, po głęboki bakłażan. Połyskliwe wykończenie podkreśla szlachetność materiału i uwypukla rysunek wzoru. 
 
Tkanina Tahoe charakteryzuje się znakomitą odpornością na ścieranie (ponad 100.000 cykli Martindale), zapewniając tym samym piękne i trwałe zabezpieczenie mebli.
 
Obie linie wzornicze już w październiku zaprezentowane zostaną podczas dwóch imprez targowych: World Hotel 2016 (Warszawa, 12-14 października br.) oraz targów Warsaw Home (21-23 października br). Oprócz materiałów Skopos firma Muraspec zaprezentuje na swoim stoisku szeroki wybór tapet i okładzin, które są podstawą jej oferty, jak również panele dekoracyjne.
 
Tekstylia Skopos obecne też będą na ekspozycji specjalnej targów World Hotel pt. Strefa Designu przygotowywanej przez biuro projektowe OMII.Agata Słoma. We wzorcowo zaaranżowanym pokoju hotelowym dwa fotele będą wykończone tkaniną z kolekcji Chamonix, trzeci luksusowym, aksamitnym obiciem Tahoe w kolorze złota. 

Więcej informacji na temat oferty produktów Muraspec można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem: www.muraspec.pl 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2160 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Września 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u