Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Pompy ciepła z funkcją chłodzenia od STIEBEL ELTRON

13 Sierpnia 2018

Pompa ciepła kojarzy się najczęściej z ogrzewaniem. I słusznie zresztą, bo to jeden z najnowocześniejszych i ekologicznych sposobów na ogrzanie pomieszczeń w naszych domach. Ale nie tylko! Za pomocą pomp ciepła możliwe jest też chłodzenie mieszkań. 

 

Jedno urządzenie, które zimą zapewnia przyjemne ciepło, a w upalne lato upragniony chłód?

To możliwe. Takie rozwiązanie jest coraz częściej stosowane w budownictwie. Warto o nim pomyśleć już w fazie projektowej, by móc wybrać dostosowaną do naszych potrzeb pompę ciepła. Niektóre z nich można montować wyłącznie w nowym budownictwie, inne nadają się do modernizowanych obiektów. 

Marka STIEBEL ELTRON posiada w swojej ofercie pompy ciepła z funkcją chłodzenia. W serii WPL znajdziemy urządzenia, które można zainstalować na zewnątrz budynku bez konieczności prowadzenia prac związanych z wykonaniem instalacji. Wśród nich jest też nowość, WPL 07-17 ACS classic.
Jest to inwerterowa, kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda z funkcją chłodzenia aktywnego. Można ją wykorzystać do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego oraz przygotowania ciepłej wody na ciepło. Dzięki temu system jest wydajny, a zużycie energii elektrycznej – mniejsze. 

Z kolei w większych obiektach, np. w branży hotelarskiej, dobrze sprawdza się pompa ciepła WPL 13-23 E/cool. Można ją montować na zewnątrz i wewnątrz budynku. Pracuje niezwykle cicho, ale przy tym wydajnie. Jest przystosowana do chłodzenia aktywnego poprzez odbieranie ciepła z systemu grzewczego.

SKORZYTSAJ Z DOPŁAT!

Zainteresowanie pompami ciepła rośnie. Dla wielu osób pewnym ograniczeniem jest jednak cena tych urządzeń. To spora inwestycja, ale jak pokazuje doświadczenie – szybko się zwraca. Jest też proekologiczna. Pompy ciepła nie generują spalin, nie trzeba też myśleć o składowaniu opału. Marka STIEBEL ELTRON proponuje więc swoim klientom EkoDotację STOP SMOG. Promocja obejmuje wybrane pompy ciepła w szerokim zakresie mocy, w tym również modele z opcją chłodzenia.
W jej ramach można otrzymać 5 000 zł na montaż wybranego pakietu urządzeń. Ich uruchomienie oraz instalacja zostanie dodatkowo przeprowadzona na koszt STIEBEL ELTRON. 

Zintegrowane systemy grzewcze są dzisiaj coraz chętniej stosowane. Same urządzenia bardzo dobrze wpisują się w nowoczesny design, a ich różne funkcje umożliwiają efektywne użytkowanie przez wiele lat. 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

 Galeria:powrót


Odwiedzono: 488 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Sierpnia 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u