Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Seria Professional: sprawdzony sposób wentylacji

24 Maja 2011
Dobra wentylacja jest niezbędna dla zdrowego, przyjemnego i komfortowego powietrza wewnątrz pomieszczeń. Niestety, w wielu budynkach jakość powietrza jest często niezadowalająca. By temu zaradzić, Turbovex oferuje proste i trwałe rozwiązania wentylacyjne. Sprawdzony sposób wentylacji: system TX 3000 został już zainstalowany ponad 1000 razy!

 
 
 
 
 
 
 
 
Zastosowanie
Seria Professional jest odpowiednia do wykorzystania zarówno w nowym budownictwie, jak i w projektach renowacji budynków i pomieszczeń, takich jak:
  • sklepy, markety, salony samochodowe
  • sale sprzedaży, biura
  • hale sportowe, sale gimnastyczne, fitnessy
  • restauracje, puby, sale weselne
  • magazyny, warsztaty
 
Zalety Turbovex TX 3000
Seria Turbovex Professional jest doskonałym rozwiązaniem dla wentylacji zdecentralizowanej wykorzystywanej w nowym budownictwa oraz podczas renowacji. Turbovex wyróżnia się trzema następującymi cechami pozwalającymi na optymalną obsługę klientów: łatwością instalacji i obsługi, oszczędnością oraz ekologicznością.
  • Łatwość instalacji i obsługi - systemy wentylacyjne Turbovex są niezmiernie łatwe w instalacji oraz w pełni automatyczne.
  • Oszczędność - inwestycja w systemy wentylacyjne Turbovex szybko zwraca się zarówno pod względem finansowym, jak i zdrowotnym.
  • Ekologia - systemy wentylacyjne Turbovex TX 3000 są energooszczędne i nie naruszają równowagi ekologicznej.
 
Co przemawia za wyborem systemów wentylacyjnych TURBOVEX TX 3000?
System TX3000 jest wyposażony w rozwiązania najnowszej, sprawdzonej technologii. Energooszczędne wentylatory oraz system odzysku ciepła pozwalają zaspokoić rosnący popyt na zrównoważoną wentylację. Jest wiele powodów, dla których warto wybrać systemy wentylacyjne Turbovex:
 
1. Progresywna technika wentylacyjna
Dzięki dużej wydajności wentylacyjnej oraz wykorzystaniu wentylatorów o dużej mocy, system turbovex TX 3000 spełnia coraz bardziej surowe wymogi dyrektyw.
 
2. Maksymalna wydajność oraz trwałość
System TX 3000 jest wyposażony w dwa energooszczędne wentylatory, które zapewniają świeże powietrze w pomieszczeniu. Energooszczędność jest uzyskiwana także dzięki zastosowaniu rotacyjnego wymiennika ciepła. Samo-zamykające się zawory zapobiegają przeciągom, gdy system wentylacyjny jest wyłączony. Powyższe inteligentne rozwiązania sprawiają, że seria Professional to słuszna inwestycja na długie lata.
 
3. Podłącz i używaj: prosta i szybka instalacja
Turbovex wykorzystuje zasadę "podłącz i używaj". Dzięki temu system TX 3000 może być z łatwością zamontowany na dachu bez konieczności zastosowania dodatkowych kanałów wentylacyjnych. Wymagany jest jedynie jeden otwór w dachu. Dzięki masie wynoszącej 115 kg, duże modyfikacje w konstrukcji dachu zazwyczaj nie są potrzebne. Nie jest również konieczne instalowanie kosztownych i czasochłonnych systemów kanałów wentylacyjnych, anemostatów nawiewnych i wywiewnych, przepustnic regulacyjnych oraz automatyki. TX 3000 to naprawdę najprostsze rozwiązanie wentylacyjne!
 
4. Seria Professional - prosta i niezawodna
TX 3000 jest wyposażony w czerpnie i wyrzutnie oraz w rotacyjny wymiennik ciepła. Powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczenia nagrzewa wymiennik. W ten sposób świeże powietrze z zewnątrz jest nagrzewane, a następnie wdmuchiwane do pomieszczenia przez obracające się płyty.
 
5. Wentylacja dostosowana do popytu
System wentylacyjny TX 3000 może działać całkowicie automatycznie, posiada także czujnik CO2. Odświeżanie powietrza w pomieszczeniu jest dostosowane do potrzeb wentylacyjnych, co sprawia, że w pomieszczeniu zawsze panuje komfortowa atmosfera. Ponadto powyższe rozwiązanie jest zrównoważone, co oznacza, że nie następuje niepotrzebna strata energii. Możliwa jest także kontrola dzięki zastosowaniu czujnika ruchu lub czujnika wilgoci.
 
6. Energooszczędność oraz system chłodzenia dzięki automatycznemu bypassowi
System TX 3000 jest standardowo wyposażony w automatyczny bypass. Podczas ciepłych dni system wentylacyjny TX 3000 doprowadza w nocy chłodne powietrze, które jest zatrzymywane w ciągu dnia w pomieszczeniu tak długo, jak to możliwe. Jest to energooszczędne rozwiązanie przeznaczone do chłodzenia pomieszczeń.
 
7. System zarządzania Turbovex TX 3000
Wszystkie modele z serii Professional mogą być kontrolowane indywidualnie lub za pomocą systemu zarządzania Turbovex. System ten zarządza centralnie systemami wentylacyjnymi. Dzięki wielu możliwościom połączeń, możliwe jest rozbudowanie systemu zarządzania budynkiem. W dużych pomieszczeniach można kontrolować do pięciu jednostek wentylacyjnych z zastosowaniem jednego urządzenia sterującego.
 
8. Słuszna inwestycja na długie lata
Zakup serii Turbovex Professional jest zawsze słuszną inwestycją na długie lata. Koszty instalacji są niskie, ponieważ nie są potrzebne dodatkowe kanały wentylacyjne, anemostaty, czy przepustnice regulacyjne. Inwestycja zwraca się zarówno pod względem finansowym, jak i zdrowotnym, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom zapewniającym niższe koszty konserwacji oraz obsługi.
 
www.rekuperatory-ask.pl

Zobacz prezentację Alternatywne Systemy KomfortuGaleria:powrót


Odwiedzono: 3759 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Maja 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u