Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Załóż rekuperację i miej święty i świeży (s)pokój!

25 Sierpnia 2020
Zdając sobie sprawę z tego jak globalnym zagrożeniem stało się zanieczyszczenie powietrza, STIEBEL ELTRON wyszedł naprzeciw temu niebezpieczeństwu. W najnowszej kampanii promocyjnej wiodący producent na rynku proponuje rozwiązanie w postaci nowoczesnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
 

Na jakość powietrza, którym oddychamy bezpośredni wpływ ma działalność człowieka. Smog to nie jedyny kłopot, z jakim muszą mierzyć się nasze płuca. Kolejnym, coraz to powszechniejszym problem, stają się wszechobecne pyłki, wywołujące alergie. Obecnie, nie ma zatem okresu w ciągu roku, w którym szkodliwe substancje nie atakowały naszego układu oddechowego – w okresie wiosenno-letnim to wciąż pojawiające się alergie, w jesienno-zimowym – unoszący się smog. STIEBEL ELTRON pokazuje jak można dbać o środowisko i własny portfel wybierając ich produkty.

Dlaczego zatem wentylacja jest kluczowa?
Nowoczesna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zapewni regulowaną wymianę powietrza bez marnowania pieniędzy i energii. W domach bez tego systemu wygląda to tak, że wilgotne powietrze, ze znaczną ilością dwutlenku węgla, zastyga w domu, co powoduje zbieranie się wilgoci, a w dalszej konsekwencji powstanie pleśni. W celu przewietrzenia, po otworzeniu okna teoretycznie nagrzane powietrze z wewnątrz powinno się ulotnić, ale zaraz na jego miejsce wlatuje zimne powietrze, które trzeba ponownie ogrzać. Dodatkowo, często jest ono znacznie zanieczyszczone lub zawiera alergeny. Jak wobec tego poradzić sobie z tym problemem? Odpowiedź nasuwa się sama - założyć centralną lub decentralną wentylację z odzyskiem ciepła. 

Nowoczesne rozwiązania STIEBEL ELTRON
Nowoczesna centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła jest najskuteczniejszym sposobem na powstrzymanie pleśni. Zapewnienie ciągłego przepływu powietrza przez dom ograniczy kondensację, dzięki czemu pleśń nie będzie mogła powstawać.
W najnowszej promocji STIEBEL ELTRON oferuje centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła zaprojektowane w celu zapobiegania tym problemom. Decentralny system wentylacji to druga opcja bez orurowania, w której poszczególne jednostki rekuperacyjne są zamontowane w ścianie zewnętrznej. Instalacja rekuperacji i łatwy montaż pojedynczej jednostki VLR 70 L Trend EU bezpośrednio w otworze w ścianie pozwala na zastosowanie nawet w miejscach, w których nie można zainstalować kanałów wentylacyjnych.
 
Dzięki kontrolowanej rekuperacji możemy spać spokojnie wiedząc, że wdychamy świeże, przefiltrowane powietrze. Rozwiązania od STIEBEL ELTRON to pewność co do wydajności i komfortu wentylacji z nawet 5-letnią gwarancją w zestawie. Galeria:


powrót


Odwiedzono: 664 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Sierpnia 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u