Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

wentylacja i rekuperacja Stiebel Eltron

Stiebel Eltron wentylacja i rekuperacja

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30

kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl


Stiebel Eltron - komfortowa technika ma wiele stron
STIEBEL ELTRON w Polsce

19 listopada 1991 roku zarejestrowano spółkę STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. Głównym celem powstania firmy była dystrybucja urządzeń grzewczych. Pojawienie się firmy na terenie kraju na początku lat 90. zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego, raczkującego rynku pomp ciepła. Niemiecki koncern niemalże od 100 lat specjalizuje się w produkcji ogrzewaczy wody oraz pomieszczeń. To właśnie te nowoczesne urządzenia pojawiły się w Polsce z rozpoczęciem działalności firmy STIEBEL ELTRON. Początkowe portfolio było również wzbogacone w kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt spod marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią. Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii, takie jak ziemia, woda i powietrze, dzięki czemu ogrzewanie staje się sprawniejsze oraz przyjazne dla środowiska. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zostały dwukrotnie wyróżnione złotym Laurem Konsumenta w latach 2008-2009, Grand Prix 2010 oraz wieloma międzynarodowymi wyróżnieniami za ponadczasowe wzornictwo. Pojawienie się na rynku tak wysoko zaawansowanych oraz nagradzanych urządzeń sprawiło, że dzisiaj możemy świętować 27-lecie sukcesów firmy STIEBEL ELTRON. Na fali nieustającego rozwoju oferta spółki została wzbogacona o kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Szeroka gama produktów pozwoliła firmie STIEBEL ELTRON na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.

Inwestycja na każdym poziomie

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych przez firmę STIEBEL ELTRON produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację. Działania te dwukrotnie zostały wyróżnione statuetką Złotego Instalatora dla Najlepszych w 2002 i 2005 roku. Firma STIEBEL ELTRON, podkreślając wysoką jakość swoich usług, utworzyła również jeden z najrzetelniejszych systemów serwisu gwarancyjnego na polskim rynku, którego koszty postępowania w całości leża po stronie producenta. Kolejnym przełomowym posunięciem było stworzenie panelu pomocy przy opracowaniu projektów technicznych, audytów oraz ekspertyz na potrzeby dużych inwestycji. STIEBEL ELTRON Polska posiada przedstawicieli w każdym z siedmiu regionów, którzy udzielają wszelkich niezbędnych informacji, przygotowują oferty handlowe, a następnie koordynują obsługę inwestycji.

Dzisiaj STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje swoim klientom szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Już od ponad 27 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom ponad 30 000 systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.  

Zapraszamy do siedziby głównej w Warszawie oraz do Pomorskiego Centrum Szkoleniowego w Gdańsku.
Więcej na www.stiebel-eltron.pl
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Kolektory słoneczne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

Centrale grzewcze LWZ 370 PLUS


Centralne urządzenie wentylacyjne LWZ 370 plus jest wyjątkowe pod względem wydajności, efektywności i komfortu wentylacji. Zapewnia przyjemną atmosferę nie tylko w domach jednorodzinnych, lecz również w mniejszych budynkach firmowych – i to całkowicie automatycznie.
Chłodzenie nocne w gorącym okresie letnim.
Dzięki zintegrowanej funkcji bypas’u letniego urządzenie LWZ 370 plus automatycznie wykorzystuje chłodniejsze noce latem do przyjemnego schładzania budynku. Jest to nie tylko niezwykle komfortowe, lecz również wysoce efektywne.► Detale
Centrale grzewcze LWZ 70 E


Centralne urządzenie wentylacyjne LWZ 70 E zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o wentylacji mieszkań. Krzyżowo-przeciwprądowy wymiennik ciepła zatrzymuje do 90% energii cieplnej z powietrza zużytego. Energii, która w klasycznej wentylacji jest bezpowrotnie tracona. Efektywność energetyczną urządzenie LWZ 70 E zawdzięcza również oszczędnym wentylatorom o stałym strumieniu przepływu
z wbudowaną regulacją. Za pomocą zdalnego sterowania (wymagany osprzęt) wentylacją można sterować w trzech stopniach. Łatwe w wymianie filtry oczyszczają powietrze doprowadzane i zużyte, zapewniając stałą, wysoką jakość powietrza. Dzięki zwartej konstrukcji urządzenie LWZ 70 E można również elegancko zamontować w szafce wiszącej w kuchni.► Detale
Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

powrót


Odwiedzono: 4568 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Czerwca 2019

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u