Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

wentylacja i rekuperacja Stiebel Eltron

Stiebel Eltron wentylacja i rekuperacja

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa

Infolinia tel. 22/ 395 67 16

kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl

Spółka STIEBEL ELTRON Polska rozpoczęła działalność w 1991 roku. Jej głównym celem była dystrybucja urządzeń grzewczych na terenie Polski. Pojawienie się tak renomowanej firmy na początku lat 90-tych zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego rynku ogrzewaczy wody i pomieszczeń, w produkcji których koncern STIEBEL ELTRON się specjalizuje.  Początkowa oferta była arównież wzbogacoe o kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. To najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności i  dbałości o ekologię.
 
Szeroka gama produktów o wysokiej jakości pozwala firmie STIEBEL ELTRON od ponad 30 lat na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w Polsce w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.
 Więcej na www.stiebel-eltron.pl
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

Centrala wentylacyjna VRC-W 400e


Ten model wiszący wyróżnia się wyjątkowo cichą pracą. Dzięki temu znakomicie sprawdza się w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.Opcjonalny panel obsługowy umożliwia wygodną obsługę funkcji urządzenia wentylacyjnego. Na samej wymianie powietrza sprawa się nie kończy: dzięki wbudowanemu wymiennikowi ciepła ten model odzyskuje wilgotność z powietrza i energię cieplną z powietrza odprowadzanego. Urządzenie dostępne jest w zestawach Balance, które umożliwiają eksploatację na poziomie bardzo dobrej klasy efektywności energetycznej. Szczególnie wysoka jakość powietrza dostępna jest w zestawie Balance Premium, który reguluje precyzyjnie wymianę powietrza bez jakiejkolwiek ręcznej ingerencji przy użyciu czujników CO2.
 
 
 


► Detale
Decentralna wentylacja VLR 70 L Trend EU 


To decentralne urządzenie wentylacyjne jest w stanie zaopatrywać w świeże powietrze 100 m? powierzchni mieszkalnej. Równocześnie zapobiega ono znacznie stratom ciepła, oddając je do doprowadzanego powietrza zewnętrznego. Umożliwia to obniżenie strat energii grzewczej nawet o 92 %.Brud i pyłki nie mają szansy dostania się do wnętrza przez instalację wentylacyjną. Dzięki temu, że filtry znajdują się wewnątrz i na zewnątrz urządzenia, skuteczność filtrowania jest bardzo wysoka. Także alergicy mogą odetchnąć pełną piersią.
 


 

► Detale

 Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

 

 
powrót


Odwiedzono: 6484 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Czerwca 2019

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u