Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

Wentylatory EcoMax

Wentylatory Eliturbo

Ecomax
ul. Chwytowo 14/U1

85-223 Bydgoszcz

tel.: 52 / 561 04 09
tel.: 52 / 386 38 31
fax.: 52 / 385 21 46
tel.kom.: 888 44 44 19
tel.kom.: 604 49 18 33


e-mail: biuro@ecomax.pl

www.ecomax.pl
Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w rekuperacji wody i powietrza. Do Również od kilkunastu lat zgłębiamy fachową wiedzę na temat odkurzaczy centralnych i ich instalacji. Ostatnią nowością w naszej ofercie są wentylatory powietrza Eliturbo.


 

Zawsze doradzamy tak, aby produkt był jak najlepszy dla konkretnego odbiorcy. Bierzemy odpowiedzialność za oferowany przez nas asortyment. Pracujemy z firmami z całego świata, ale dystrybucja jest głównie na terenie Polski. Sprowadzamy produkty z całego świata jednak najważniejsze urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie, produkowane są w 100% i w Europie, i na bazie części produkowanych w Europie. Przykładowo: fabryka odkurzaczy marki Aspilusa, to stara, portugalska firma, oparta na konserwatywnych zasadach: jakości, zaufaniu i dbałości o satysfakcję klienta. Wszystkie wyprodukowane przez nich odkurzacze najpierw testowane są na miejscu – w Paio Pires, a następnie, dodatkowo – już przez EcoMax – w Polsce.  Międzynarodowe doświadczenie zbudowaliśmy handlując z wieloma światowymi markami, ale w naszej ofercie zostawiliśmy tylko te najlepsze.

Więcej informacji na stronie www.ecomax.pl

 


Lider wśród wentylatorów i destratyfikatorów powietrza - wentylatory Eliturbo
 
Wentylatory to urządzenia, które sprawdzają się w upalne dni, gdy jesteśmy pozbawieni klimatyzacji. Jeszcze długo przed pojawianiem się klimatyzacji, popularne wiatraki można było spotkać w biurach i sklepach. Obecnie trend w chłodzeniu wyznaczają urządzenia klimatyzacyjne, zaś najbardziej innowacyjni światowi producenci, przekształcili swoje wiatraki w zaawansowane miksery i destratyfikatory powietrza. Do takich zaliczają się oferowane przez naszą firmę miksery powietrza. Eliturbo. Posiadają one wiele zalet.
 
Jedną z największych korzyści, a co za tym idzie zalet zastosowania wentylatorów Eliturbo jest obniżenie kosztów ogrzewania od 20 do nawet 50 %. Dzieje się tak poprzez jego opatentowaną konstrukcję wirujących śmigieł, które potrafią rozprowadzić powietrze w sposób naturalny, bez zbędnych podmuchów na powierzchni sięgającej aż do 320 m2 przy użyciu jednego urządzenia. 

 

Następną jest też to, że oprócz właściwości wentylacyjnych potrafią też oczywszczać i dezynfekować powietrze w pomieszczeniach.
 
Więcej informacji na temat dodatkowych zalet i zastosowania znajduje się tutaj

 

Wysokiej jakości, profesjonalne wentylatory powietrza Eliturbo. Obniżają koszty ogrzewania pomieszczeń. Wyrównują poziom wilgoci powietrza i temperaturę w pomieszczeniach. Zabijają wirusy, grzyby i bakterie. 

 
 
Destratyfikator Eliturbo - Mixer&AIR
 
Jedyny mikser powietrza - destratyfikator który znacząco zmniejsza koszty ogrzewania dzięki równomiernej dystrybucji powietrza i wilgoci 360 stopni.

⇒⇒⇒ o produkcie 


Eliturbo UV - Light
 
Nieustanne oczyszczanie i dezynfekcja powietrza w użytkowanych pomieszczeniach zamkniętych bez chemii i ozonu !

⇒⇒⇒ o produkcie


Więcej informacji na stronie: www.ecomax.plpowrót


Odwiedzono: 3683 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Października 2021

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u