Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1126 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Kwietnia 2021

Podziel się    

Wiosenna PROMOCJA: Kup ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON i odbierz wyjątkowy ręcznik

22 Kwietnia 2021
Nowa wiosenna promocja przepływowych ogrzewaczy wody STIEBEL ELTRON. Odkryj niezwykły świat ciepłej wody – komfortowo i efektywnie. Akcja rozpoczęła się 1 marca 2021 roku,  a kończy z dniem 30 czerwca 2021 roku i dedykowana została Klientom indywidualnym. Zakup produktów objętych promocją z serii SELECT i EIL będzie premiowany upominkiem w postaci ręcznika.  Poznaj nową generację i wybierz swój przepływowy ogrzewacz wody od STIEBEL ELTRON.
 

Każdy dostępny w STIEBEL ELTRON ogrzewacz przepływowy elektryczny to urządzenie charakteryzujące się wysoką wydajnością oraz przyjaznością dla środowiska, co zostało potwierdzone przez profesjonalne badania wykonane w Niemczech.

Modna i wygodna: Seria SELECT
Urządzenia dostarczają ciepłą wodę dokładnie według potrzeb, w odpowiedniej ilości. Idealne do większego zapotrzebowania na c.w.u. w wysokich temperaturach. Jedno urządzenie może być wykorzystywane do wielu punktów poboru wody równolegle. Montaż w punkcie poboru wody lub w jego bezpośredniej bliskości pozwala na niemal całkowitą redukcje strat ciepła, a więc na oszczędność w zużyciu wody i energii. 
Klasyczne obszary zastosowań obejmują łazienki i kuchnie. Gama produktów uwzględnia ogromną różnorodność potrzeb Użytkownika, oferując wszystkie zalety zdecentralizowanego ogrzewania wody użytkowej. Przy wyborze odpowiedniego modelu ważne są nie tylko wymiary oraz wygląd, ale również funkcje i parametry. Wszystkie ogrzewacze serii SELECT posiadają klasę efektywności energetycznej „A” oraz są objęte 3-letnią gwarancją producenta.
Poznaj możliwości: https://bit.ly/3tbwDgm

Idealny wybór dla pojedynczej umywalki: Seria EIL
Mini ogrzewacz przepływowy wody jest najbardziej efektywny przy umywalce. Szybko podgrzeje wodę zużywając energię tylko podczas pobierania ciepłej wody. Zwarta, kompaktowa konstrukcja to idealne rozwiązanie dla niewielkich toalet. 
Obudowa jest bardzo odporna na mechaniczne uszkodzenia. Komfort decentralnego zaopatrzenia w wodę oraz elegancki, subtelny wygląd to potwierdzenie, że technika może jednocześnie być funkcjonalna i elegancka. W promocji STIEBEL ELTRON oferuje urządzenia nad- i podumywalkowe, również w komplecie z bateriami.
SPRAWDŹ: https://bit.ly/3bChBKt
 
Jak odebrać upominek STIEBEL ELTRON
Wystarczy wypełnić formularz, zgłosić zakup wybranego ogrzewacza wody z promocji, załączyć plik ze zdjęciem faktury lub paragonu, aby otrzymać atrakcyjny ręcznik MICROTECH. 

Akcją promocyjną objęte są elektroniczne i hydrauliczne przepływowe ogrzewacze wody serii SELECT oraz EIL.
Zakup 1 sztuki dowolnego ogrzewacza serii SELECT będzie premiowany upominkiem w postaci dużego, sportowego ręcznika MICROTECH z logotypem STIEBEL ELTRON
Zakup 1 sztuki dowolnego ogrzewacza serii EIL będzie premiowany upominkiem w postaci sportowego ręcznika do rąk MICROTECH z logotypem STIEBEL ELTRON.


Szczegóły wiosennej promocji STIEBEL ELTRON: https://bit.ly/3bCPB9m
 
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u