Wyszukaj w serwisie:
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

wyposażenie kuchni i łazienki Laveo

Laveo wyposażenie kuchni i łazienki

Laveo
Właściciel marki: KUCHINOX Sp. z o.o.
Al. Kościuszki 1
90 - 418 ŁÓDŹ

Biuro Obsługi Klienta
tel.: 42 / 639 74 99
fax: 42 / 632 93 82

e-mail: bok@laveo.pl

www.laveo.pl

Dystrybutorem marki Laveo jest Kuchinox Sp. z o.o, która prowadzi działalność gospodarczą od 1997 roku i specjalizuje się w handlu artykułami sanitarnymi  i metalowymi. Firma współpracuje z wieloma producentami i eksporterami z Azji Południowo-Wschodniej i Europy. Podstawowymi grupami towarowymi, w handlu którymi spółka ma znaczący udział w rynku polskim są: baterie sanitarne, zlewozmywaki, kolumny i panele prysznicowe, płytki ceramiczne, klamki drzwiowe, garderoby, kłódki, skrzynki pocztowe i akcesoria kuchenne codziennego użytku.Więcej informacji na www.laveo.pl


Trendy sanitary design

Pod marką Laveo kryje się niewielki asortyment designerskich produktów, nawiązujących do najnowszych trendów na rynku wyposażenia kuchni i łazienki. Co je wyróżnia? Nowoczesne wzornictwo i jakość marki premium przy zachowaniu cen ze „średniej półki”. Laveo to baterie, zlewozmywaki granitowe, panele i kolumny prysznicowe oraz akcesoria do zlewozmywaków granitowych. Właścicielem marki handlowej Laveo jest Kuchinox.   
Więcej informacji na www.laveo.pl

Baterie kuchenne VEGA
 
Baterie granitowe z wylewką „L” Vega Laveo to nowość na rynku armatury sanitarnej. Seria składa się z dwóch baterii stworzonych z myślą o posiadaczach zlewozmywaków granitowych i kompozytowych, którzy chcą dobrać armaturę do odcienia zlewozmywaka. Zlew granitowy i bateria z podobnego materiału wyglądają bowiem bardzo elegancko, a przede wszystkich stanowią spójną aranżacyjnie kompozycję. Nowe baterie Vega to dwa podstawowe kolory, w których najchętniej kupujemy zlewy granitowe – beż i czerń. Vega wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu i posiada wykończenie proszkowe, które doskonale odwzorowuje naturalną barwę i fakturę granitu. Jest wyposażona w ceramiczną głowicę dwustopniową, która redukuje zużycie wody i w ośmioletni okres gwarancji.

Producent: Laveo, www.laveo.pl
 


Seria baterii łazienkowych Jazz
 
Wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, o modnym kształcie połączenia stylów kubistycznego z tradycyjnym. Posiadają aeratory oraz dwustopniowe głowice gwarantujące oszczędność wody bez konieczności manewrowania dźwignią, żeby ustawić jej optymalny strumień. Posiadają wykończenie chromowane.Producent: Laveo, www.laveo.pl
 


Havana: „bały kruk” wśród granitów
 
Havana to granitowy zlewozmywak w kolorze alabastrowym, który stanowi świetną alternatywę dla białych zlewów ceramicznych. Ma dużą kwadratową komorę i rozbudowany ociekacz, mieszczący imponującą ilość zmytych naczyń. Havana sprzedawana jest z syfonem wyposażonym w kwadratowe sitko i kwadratowy korek automatyczny. Jest produktem polskim. Kwadratowy syfon, z którym jest sprzedawana pochodzi z Włoch.


Producent: Laveo, www.laveo.pl
 


Puerto – zlew z opcją dodatkowego blatu
 
Puerto został stworzony z myślą o małych kuchniach, gdzie przestrzeń blatowa jest ograniczona. Ze względu na szerokie warianty użytkowe jest swoistym "przedłużeniem blatu". Ociekacz podzielono tu na dwie części - regularną i obniżoną, na których można kłaść różne rodzaje żywności w tym samym czasie. Opcjonalnie jest sprzedawany z deską wpasowaną idealnie w komorę, która pozwala używać przestrzeni zmywania do krojenia lub siekania, co zastępuje użytkownikowi mały blat.
 
Puerto to zlewozmywak wpuszczany, który został wykonany z opatentowanej mieszanki granitowej, którą stanowią w 80 proc. minerały, w 20 żywice poliestrowe, gwarantujące mu wysoką odporność na zadrapania, stłuczenia i różnice temperatur. Wymiary zlewu to 770 x 440 mm. Jest produkowany w Polsce i posiada 10 lat gwarancji.
Producent: Laveo, www.laveo.pl

 


Zabezpiecz zlew granitowy z Laveo!
 
Preparat do zabezpieczania i konserwacji Laveo to nowość na rynku. Najlepiej stosować go raz na tydzień, aplikując na powierzchnię zlewu miękką ściereczką. Specjalna receptura powoduje, że tworzy on cienką warstwę „laminatu” zabezpieczającego przed zatłuszczeniami, przywieraniem brudu i nadmiernym osadzaniem kamienia. Środek jest zarazem odporny na niektóre chemikalia i utlenianie, a zawarta w nim mieszanka olejów silikonowych nadaje długotrwały połysk zabezpieczanym powierzchniom.
Laveo, www.laveo.pl
 


Zlew granitowy czysty na piątkę!
 
Preparat do czyszczenie zlewów granitowych Laveo ma konsystencję żelu i świeży cytrynowy zapach. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych substancji aktywnych środek ma bardzo dobre właściwości myjące. Usuwa kamień, osad i inne zanieczyszczenia pojawiające się w toku eksploatacji zlewozmywaka. Konsystencja żelu ułatwia aplikację na zabrudzone miejsca, zapewnia długi czas kontaktu preparatu z czyszczoną powierzchnią i łatwe spłukiwanie. Preparat zawiera substancję aktywną, która niszczy florę mikroorganizmów i zabezpiecza powierzchnię przed ich nadmiernym rozwojem.Laveo, www.laveo.pl
 


Więcej informacji na www.laveo.pl

 

 
powrót


Odwiedzono: 14110 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Maja 2013

Podziel się    

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok

freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u