Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Zastrzyk kolorów marki Dekoral na zimową chandrę

16 Stycznia 2011
Są takie dni, kiedy mamy spadek energii, czujemy się przygnębieni i nic się nam nie chce. Przygniata nas rzeczywistość, a otaczające budynki i ulice zdają się być szare. A gdyby tak zostawić szarość za drzwiami? Marka Dekoral proponuje specyficzną szczepionkę - zastrzyk radosnych barw, które sprawią, że powrót do domu od razu poprawi nam nastrój!

Zimowa chandra to problem, który dotyka wielu z nas. Próbujemy z nią walczyć na różne, mniej lub bardziej skuteczne, sposoby. Chodzimy do solarium, do SPA, na zakupy, pijemy owocowe soki lub zabijamy czas oglądając uśmiechnięte twarze bliskich na zdjęciach z wakacji.

Dekoral oferuje nam nowy sposób na odzyskanie uśmiechu. Z pomocą wielobarwnych farb tej marki, możemy zmienić nasze mieszkanie w tryskające życiem miejsce, które za każdym razem, gdy się w nim znajdziemy, przywróci nam chęci do działania.

Kolory mogą oddziaływać na nas i nasze samopoczucie w różny sposób. Niektóre wyciszają i uspakajają, inne powodują w nas nagły przypływ zapału i wesołości. Wykorzystajmy to i zaszczepmy się kolorami przeciw zimowej chandrze!

Pobudzeni już na wejściu
Stojąc przed drzwiami domu po dniu ciężkiej pracy czujemy zmęczenie. Na dworze jest już szaro, więc szybko odganiamy od siebie myśli o spacerze. Jedyne, o czym marzymy to ciepły obiad, kąpiel i sen. Moc kolorów może to zmienić! Soczysta pomarańcza i Soczysty melon Akrylit W, Mandarynka Do Kuchni i łazienek, czy Mus morelowy Power Point w przedpokoju nie tylko radośnie zaproszą nas do mieszkania i otulą ciepłem, ale przywrócą też nasz optymizm i witalność.

Energetyzujące gotowanie
Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. Ale dopiero kuchnia, która woła nas kolorami wiosny, jest miejscem, w którym chcemy ten czas spędzać. Powiew wiosny Akrotix w połączeniu Soczystą gruszką Do kuchni i łazienek sprawią, że śniadania, obiady i kolacje będziemy jeść czując zapach porannej trawy i delikatnie wkradające się do naszych myśli słońce. Kolorowy, lekki i pyszny posiłek to ważny element dnia, ale też świetny sposób na przegonienie szarych myśli. Kuchnia w kolorach Soczystej papierówki połączonej z Koktajlem bananowym z farb Power Point stanie się inspiracją do tworzenia coraz to nowszych i zaskakujących smakiem potraw. Gotowanie połączone z przepyszną zabawą w otoczeniu Słonecznego blasku i Zieleni Amazonii z farb Akrylit W uzupełnią nasz poziom szczęścia i pobudzą wyobraźnię, a poranek rozpoczęty energetyzującym śniadaniem z Orzeźwiającą limonką Do kuchni i lazienek wyzwoli w nas niespożyte pokłady energii na cały dzień.

Stymulująca pikanteria
Czerwień wyjątkowo intensywnie działa na nasz nastrój - pobudza, dodaje odwagi i przyspiesza rytm serca. Przeciwdziała melancholii i depresji, niweluje smutek. Odpowiednio dobrany odcień czerwieni zamieni nasz salon w prawdziwie stymulujące i oryginalne miejsce. Pobudzeni Czerwienią flamenco z kolekcji Dekoral Fashion by Eva Minge nie pozwolimy szarości ponownie wkraść się do naszego życia. Natomiast Meksykańskie chili Akrylit W doda wnętrzu pikanterii - już nie będziemy chcieli spędzać wolnego czasu samotnie z gazetą w ręku. Rozbudzona w nas na nowo potrzeba towarzystwa i aktywnego spędzenia reszty dnia sprawi, że właściwie zadbamy o swoje dobre samopoczucie.

Z zimową chandrą można walczyć skutecznie. Szarość, dzięki energetycznej mocy farb Dekoral, szybko zniknie z naszego życia. Zastąpią ją soczyste, intensywne i żywiołowe barwy. Barwy, które pobudzą nie tylko nas, ale też naszych bliskich. Barwy, dzięki którym świat zawsze już będzie radosny i pozytywny.Galeria:
powrót


Odwiedzono: 3489 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u