Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 923 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Sierpnia 2017

Podziel się    

Zatrzymaj upał na zewnątrz

2 Sierpnia 2017
Choć tegoroczne lato długo nas nie rozpieszczało, wraz z końcem lipca pojawiły się w Polsce tropikalne wręcz upały. Każdy stara się radzić sobie z nimi na swój sposób. Większość z nas, szczególnie rodzice młodszych dzieci i osoby starsze, szukają chłodu w domu. Pomocne w ochronie wnętrz przed upałem są nowoczesne rozwiązania, które pozwalają poczuć się w mieszkaniu komfortowo. Warto z nich korzystać. Jeszcze przez miesiąc potrwa specjalna promocja na zakup markiz i markizolet do okien pionowych marki FAKRO. 

Lato to przyjemna pora roku - cieszymy się słońcem, ale kiedy gorąco zaczyna doskwierać nam także w domu, zaczynamy marzyć o wyjeździe na północ globu. Chronić możemy się na różne sposoby, a na szczególną uwagę zasługują nowoczesne markizy i markizolety do okien pionowych - oszczędne i proste w obsłudze.

Markizy marki FAKRO montowane są na zewnątrz i nie dopuszczają do przenikania promieni słonecznych do pomieszczenia - absorbowane są one przed szybą, a ciepło emitowane na zewnątrz. W ten sposób markiza chroni pomieszczenia przed nagrzaniem w upalne dni aż 8 razy skuteczniej niż osłony wewnętrzne. Markizy FAKRO zapewniają także dopływ świeżego powietrza oraz naturalnego światła. Dodatkowo, chronią wnętrza przed owadami, a jednocześnie pozwalają chronić naszą prywatność, umożliwiając swobodne podziwianie widoków i obserwowanie okolicy. Markizy, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, mogą być rozwijane automatycznie (zależnie od stopnia nasłonecznia), półautomatycznie (rozwijają się samoistnie, natomiast od nas zależy, kiedy je zwiniemy) oraz manualnie za pomocą pilota (sami decydujemy, kiedy chcemy je rozłożyć lub schować).

Podobne właściwości posiada markizoleta, która - w odróżnieniu od markizy - posiada ruchomą, odchylaną belkę, dzięki czemu po jej rozwinięciu mamy dostęp do zewnętrznego parapetu.

Marka FAKRO dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie komfort w domu podczas upałów, przygotowała specjalną promocję. Jeszcze do końca sierpnia za zakup markizy lub markizolety można otrzymać zwrot części poniesionych kosztów. Promocja dotyczy modeli: markizy VMZ Solar oraz Z-Wave i markizolety VMB Solar oraz Z-Wave. Po dokonaniu zakupu, wystarczy wypełnić elektroniczne zgłoszenie na stronie internetowej producenta. Zwrot na kartę premiową przyznawany jest za nabycie minimum 2, a maksymalnie 5 sztuk produktów promocyjnych.

Szczegóły dostępne na stronie www.fakro.pl

Skutecznie stawmy czoła upałom!

Galeria:


powrót

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u