Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

27 Czerwca 2013
Sztuka aranżacji wnętrz opiera się na modnym designie, stawiającym na ergonomię i niebanalny wygląd projektu… A jej z kolei naprzeciw wychodzą projektanci wzorów przemysłowych, którzy prześcigają się nietypowych kształtach mebli i innych elementów wyposażenia. Twórcy polskich zlewów granitowych Laveo postanowili także włączyć się w te tendencje i zaprojektowali czerwony zlewozmywak! Taki kolor „granitu” to rzadkość… i duże ryzyko producenta, dlatego na rynku dostępna jest jedynie limitowana seria 100 sztuk zlewozmywaków. Jeśli zatem planujemy oryginalną aranżację kuchni z czerwonym zlewem nie ma co zwlekać z jego zakupem.

Ogólnie dostępne zlewy granitowe to niewielka gama kolorystyczna z palety bieli, beży, szarości i czerni. Zlew granitowy w innym kolorze trzeba zazwyczaj zamawiać na specjalne życzenie, a jego cena w przypadku indywidualnej produkcji może być bardzo wysoka. Jeżeli więc szukamy nowych możliwości i marzymy  o oryginalnym wystroju w kolorze czerwieni teraz jest szansa na zakup zlewu pod kolor kuchni bez dopłaty za indywidualny projekt. W działach aranżacji sieci Leroy Merlin pojawił się bowiem czerwony zlewozmywak granitowy Negro.

Negro z czerwonego granitu to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o sporych wymiarach 790 x 500 mm. Wykonany jest z opatentowanej mieszkanki 80% z minerałów, w 20% z żywic poliestrowych, o dużej grubości materiału. Jego prosta i nowoczesna forma idealnie współgra z nadaną mu wyrazistą, czerwoną barwą. Ze względu na mocne kąty i proste kształty doskonale sprawdzi się w towarzystwie nowoczesnych mebli oraz armatury.  

Designerski zlewozmywak Negro ma 10 lat gwarancji i polski rodowód. Można go kupić w cenie ok. 800 zł w sieci Leroy Merlin na terenie całego kraju w komplecie z syfonem z korkiem automatycznym i silikonem.

www.laveo.pl

 Zobacz prezentację Laveo
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2229 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Czerwca 2013

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u