Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Zwierzęcy design

31 Października 2013
Urządzając mieszkanie coraz częściej sięgamy po oryginalne dodatki i ozdoby, nie koniecznie utrzymane w tym samym stylu co całe wnętrze. Ostatnio pojawił się trend, dzięki któremu również w sposób humorystyczny możemy odmienić mieszkanie – prezentujemy design zwierzęcy!

Nowoczesne, minimalistyczne pokoje przełamujemy elementami stylu artdeco, glamour czy popart, a wnętrzom klasycznym dodajemy nowoczesny jeden mebel, który nadaje indywidualności mieszkaniu. Uzyskać pożądany efekt możemy wybierając różne ciekawe dodatki jak półki, wieszaki, stoliki kawowe czy ozdoby ścienne o ciekawej formie czy przyciągającej wzrok kolorystyce.

Szukamy więc coraz to bardziej pomysłowych dodatków do naszych mieszkań. Nie wystarczy już  azon czy poduszka albo kolorowe donice czy pled w salonie. Meble i  odatki użytkowe dostają od swoich projektantów coraz to śmielsze kształty, formy i kolory. Designerzy od lat inspirują się sztuką, ciałem ludzkim, a w ostatnim czasie również zwierzętami. W Le Pukka concept  tore można  amówić ciekawe dodatki do mieszkania właśnie w zwierzęcej formie m in. od niemieckiej firmy Kare Design. Dostępne są zarówno komiczne obrazy czy plakaty jak i stoliki, fotele, półki ścienne  szystko stworzone w oparciu właśnie o nasze kochane zwierzęta.  
Zwierzęcy design również może sprawdzić się w sytuacji, kiedy z różnych przyczyn nie możemy w naszych czterech kątach ugościć np. czworonożnego pupila na stałe ;)

W dniach 28 października do 8 listopada na Fan Page’u Le Pukka concept store na Facebooku - https://www.facebook.com/LePukkaConceptStore trwa konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody idealne do wyposażenia wnętrza.  

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

www.lepukka.pl
powrót


Odwiedzono: 2697 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Października 2013

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u