Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 679 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Września 2020

Podziel się    

AIB znów pod żaglami - Regatta Business Poland

18 Września 2020
Po raz kolejny na wodach Chorwacji odbyły się tak lubiane Otwarte Regaty Branży Budowlanej. To była XIII edycja wydarzenia. W zawodach wzięła udział, zgodnie z wieloletnią tradycją, reprezentacja AIB – firmy, która słynie z produkcji nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych. 
 
 

Co roku w malowniczej Chorwacji spotykają się przedstawiciele branży budowlanej, aby skorzystać z uroków żeglugi morskiej, doświadczyć sportowej rywalizacji, wymienić się doświadczeniami oraz oczyścić umysł po ciężkiej pracy. Nie mogło wśród nich zabraknąć firmy AIB, która działa w myśl hasła: Chemia między nami, gdyż zawsze stara się utrzymywać świetne relacje ze swoim otoczeniem biznesowym. Przedstawiciele marki żeglowali na jachcie Hansa 508.
Regatta Business Poland (wcześniej zawody funkcjonowały pod nazwą: Regatta Build Cup) odbyła się w tym roku już po raz trzynasty w historii, ma więc bez wątpienia bogatą tradycję. Tegoroczna edycja jeszcze mocniej zaakcentowała współzawodnictwo z uwagi na większą ilość wyścigów, ale nie zabrakło również elementów integracyjnych. Został zorganizowany chociażby nietypowy koncert – na wodzie, a precyzyjnie mówiąc: na jachcie. 
Trasa regat była bardzo atrakcyjna, pełna pięknych widoków. Zawodnicy spotkali się w niewielkim, urokliwym i ustronnym miasteczku w Środkowej Dalmacji – Pirovacu, skąd wyruszyli w trasę. Ostatniego dnia sierpnia zawitali już do miejscowości Sali, która słynęła niegdyś z solanek. Następnie dotarli do największej z bezludnych wysp Chorwacji – Žut, a potem do Tribunji, miasteczka stanowiącego część atrakcyjnej Riwiery Šibenickiej. Przedostatnią noc spędzili zaś w Zlarin, nazywanej koralową wyspą.

Szczegółowe informacje na ten temat tegorocznej edycji wydarzenia, w tym klasyfikacja końcowa regat, znajdują się na stronie internetowej: www.regattabusinesspoland.pl

Patronat honorowy nad regatami sprawował Polski Związek Żeglarski, a patronat branżowy Polski Związek Okna i Drzwi (POID).
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u