Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1144 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Października 2020

Podziel się    

INSTALATORZE - zakładaj rekuperację, zdobywaj nagrody od STIEBEL ELTRON

12 Października 2020
Załóż rekuperację! Miej święty i świeży (s)pokój! to najnowsza kampania promocyjna STIEBEL ELTRON. W niej dostępne są rozwiązania w postaci nowoczesnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. W nowoczesnych budynkach wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła to podstawa. Dzięki niej mamy gwarancję regulowanej wymiany powietrza, jednocześnie oszczędzając pieniądze i energię. 
 STIEBEL ELTRON dostarcza rozwiązania na miarę XXI wieku

Nowoczesne systemy centralnej i decentralnej wentylacji z odzyskiem ciepła od STIEBEL ELTRON dedykowane są zarówno nowym i modernizowanym budynkom. Nowoczesna technologia wentylacji to więcej niż tylko wymiana powietrza. W zależności od urządzenia, posiada także funkcje ogrzewania i przygotowania ciepłej wody. 
STIEBEL ELTRON oferuje centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła zaprojektowane w celu zapobiegania kondensacji. To gwarancja ciągłego przepływu powietrza przez dom, dzięki czemu ograniczy kondensację, a pleśń nie będzie mogła powstawać. W ofercie znajdują się także decentralne systemy wentylacji, w których poszczególne jednostki rekuperacyjne są zamontowane w ścianie zewnętrznej. Instalacja rekuperacji i łatwy montaż pojedynczej jednostki VLR 70 L Trend EU bezpośrednio w otworze w ścianie pozwala na zastosowanie nawet w miejscach, w których nie można zainstalować kanałów wentylacyjnych. Wybierając STIEBEL ELTRON masz pewność co do wydajności i komfortu wentylacji z nawet 5-letnią gwarancją w zestawie.

Instalatorze: LOGUJESZ się  – zyskujesz!
Czerp z wiedzy i narzędzi STIEBEL ELTRON, montuj urządzenia marki i zdobywaj nagrody! 
Dzięki temu zdobywasz bezcenną wiedzę techniczną oraz wsparcie handlowe i marketingowe. 
Instalatorze – zdobądź NAGRODĘ!
 
Co należy zrobić? To proste! Do 31 grudnia 2020r. należy zakupić centralę wentylacyjną lub 6 sztuk rekuperatorów, przesłać fakturę zakupu, a markową kurtkę softshell otrzymuje się za 1 zł. Promocja dotyczy centrali wentylacyjnych: LWZ 370 plus, LWZ 170 E plus oraz rekuperatorów decentralnych, ścienny VLR 70 L Trend EU.
 
Dowiedz się więcej o PROMOCJI:

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u