Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 786 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Maja 2020

Podziel się    

Promocja na MONOBLOKI STIEBEL ELTRON trwa!

13 Maja 2020
Do końca sierpnia 2020 roku można skorzystać z przygotowanej przez STIEBEL ELTRON promocji na dwa pakiety nowoczesnych, powietrznych pomp ciepła. Te kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie,jak i chłodzenie budynków. Dla osób, które zdecydują się na ich zakup czeka również dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

GRZEJĄ I CHŁODZĄ W KAŻDYCH WARUNKACH

Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zamieniają energię nagromadzoną w powietrzu, wodzie i glebie na ciepło. To ekologiczne rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność funkcjonowania. Kompletna i kompaktowa struktura projektu pomp ciepła gwarantuje prostotę montażu.
MONOBLOKI stanowią idealne rozwiązanie zarówno do nowo budowanych, jak i modernizowanych domów jednorodzinnych. Są bardzo ciche, więc pompy STIEBEL ELTRON mogą być stosowane nawet w wąskich przestrzeniach między budynkami. Wszystkie elementy - wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz - zamknięte są w jednym urządzeniu.
Objęte promocją zestawy pompy ciepła HPA-0 8 CS Plus oraz HPA-0 13 C Premium to kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy, które w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie, jaki chłodzenie budynków. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100-220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym, o powierzchni 220-400m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej.

ZDOBĄDŹ DOTACJĘ

Pakiety promocyjny STIEBEL ELTRON spełniają wymagania programu CZYSTE POWIETRZE, którego celem jest likwidacja smogu. W jego ramach którego właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w przypadku modernizacji i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie. Decydując się na pompę ciepła STIEBEL ELTRON zintegrowaną z instalacją fotowoltaiczną, kwota dotacji może sięgnąć nawet 30 tys. zł. Dzieje się tak, ponieważ osoby, które zdecydują się na wymianę przestarzałego źródła ciepła na pompę ciepła, mogą otrzymać do 25 tys. zł. Dodatkowe 5 tys. zł można uzyskać na instalację fotowoltaiczną z programu „Mój Prąd”.

Dlatego warto wybrać pompy ciepła typu MONOBLOK STIEBEL ELTRON:

 - Atrakcyjne ceny na rynku za monoblokową, powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set oraz HPA-O 13 Premium basic Set w pakietach od STIEBEL ELTRON.
 - Możliwość rozbudowania systemu grzewczego o nowoczesne zbiorniki buforowe i c.w.u. dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników.
 - Najlepszy stosunek jakości monoblokowej pompy ciepła do ceny: otrzymujesz sprawdzony w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.
 - Najlepsze rozwiązanie systemu grzewczego dla Twojego portfela. Możesz uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz wykorzystać ulgę podatkową, jeśli modernizujesz swój stary system grzewczy.
 - Bezpieczna, hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja monoblokowa
do instalacji na zewnątrz Twojego domu.
 - Bardzo cicha praca jednostki zewnętrznej. Dla Twojego komfortu i sąsiadów. Poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB.
 - Najprostszy montaż systemu dla Instalatora, bezpłatny nadzór uruchomienia.
 - Dodatkowo serwis gwarancyjny i pogwarancyjny STIEBEL ELTRON
 - Prestiż dołączenia do grona Klientów STIEBEL ELTRON: osób myślących ekologiczne, świadomych efektywności energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym.

Szczegóły promocji znajdziesz na: www.pompaciepla.com.pl/monoblok 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u