Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 556 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Kwietnia 2020

Podziel się    

Protan Polska „Gazelą Biznesu 2020”

24 Kwietnia 2020

Gazele Biznesu” to prestiżowy ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. W corocznym zestawieniu, klasyfikowane są małe i średnie przedsiębiorstwa, które dzięki prężnemu rozwojowi bardzo dobrze radzą sobie na rynku. Do ekskluzywnego grona „Gazel Biznesu 2020” należy firma Protan Polska – polski oddział międzynarodowego producenta technologii membranowych.


Organizowany od 2000 roku, ranking „Gazele Biznesu” prezentuje zestawienie najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w różnych branżach polskiej gospodarki. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu". Kryteria wyboru Gazel są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie niezmienny: promowanie przedsiębiorczości.

W Polsce ranking opracowywany jest na podstawie badania przyrostu obrotów z trzech ostatnich lat działalności firmy, aby ta tytuł otrzymała musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Firma Protan Polska już po raz kolejny zaznaczyła swoje miejsce w tym zestawieniu, stając się ponownie laureatem „Gazeli Biznesu”. – Ten tytuł to świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie we wielu kontaktach handlowych tak z dotychczasowymi, jak i zupełnie nowymi kontrahentami. Bardzo się z niego cieszymy. – komentuje Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska.

 

W ofercie Protan Polska znajduje się szeroka gama membran dachowych PVC, a jej systemy coraz częściej pojawiają się na wielkopowierzchniowych dachach hal, magazynów, a nawet wieżowców w Polsce. Rozwiązania firmy wykorzystane zostały m.in. przy budowie magazynów Ikea, Pannatoni, Amazon czy Rossmann.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą na www.protan.pl


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u