Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1347 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Kwietnia 2020

Podziel się    

Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

28 Kwietnia 2020
Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, którzy urządzają lub remontują dom, Śnieżka rozpoczęła sprzedaż swoich produktów w serwisie Allegro. Dostępne online rozwiązania posłużą do wykonania wiosennego odświeżenia wyglądu wnętrz czy też renowacji mebli ogrodowych. Co istotne w obecnej sytuacji, potrzebne wyroby można kupić w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.
 

W ofercie popularnego serwisu Allegro można teraz zakupić najbardziej rozpoznawalne produkty z portfolio FFiL Śnieżka SA. Znajdziemy tam zarówno wysokiej jakości farby do malowania wnętrz: MAGNAT Ceramic, MAGNAT Ceramic Care i Śnieżka Plamoodporna, jak i specjalistyczne wyroby wykorzystywane w aranżacji pomieszczeń, np. MAGNAT Farba Tablicowa oraz MAGNAT Farba Magnetyczna. Dla tych, którzy chcą zadbać o przydomowe otoczenie i ogród, przygotowano zaś rozwiązania VIDARON, m.in. VIDARON Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy.

Produkty te dostępne są na Allegro pod marką Dekoratorium.pl. W ten sposób Śnieżka odpowiada na bieżące potrzeby swoich klientów oraz ciągły rozwój sprzedaży online. Dzięki temu, w obliczu domowej izolacji, rozwiązania potrzebne do remontu możemy zakupić szybko i bezpiecznie, korzystając przy tym z popularnego serwisu.

Nowy kanał dystrybucji dobrze wpisuje się również w aktualną komunikację marek Śnieżka, MAGNAT i VIDARON, które w ramach akcji #zostanwdomu zachęcają do pozostania w domowej przestrzeni i podsuwają praktyczne porady oraz inspirujące pomysły na szybki remont, zmianę aranżacji wnętrza, czy też podjęcie „ogrodowego wyzwania” i wykonanie np. renowacji drewnianego ogrodzenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty FFiL Śnieżka SA na Allegro: https://tiny.pl/7q2p3
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u