Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 206 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Marca 2021

Podziel się    

Wyróżnienia Builder Awards 2020 dla FERRO!

4 Marca 2021
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma FERRO otrzymała dwa wyróżnienia w konkursie Builder Awards: Osobowość Branży 2020 i Budowlana Firma Roku w kategorii: producent materiałów budowlanych. Z satysfakcją odnotowujemy także wysokie 53. miejsce Grupy FERRO w Rankingu Buildera 100 największych producentów materiałów budowlanych w Polsce.
 

Osobowością Branży z ramienia firmy został  Wojciech Gątkiewicz,  Prezes Zarządu Ferro Group. Wojciech Gątkiewicz od 2019 roku zasiada w Zarządzie Spółki, pełniąc funkcję Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora Marketingu, 1 października 2019 r. objął stanowisko Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego FERRO nadzorując całość zagadnień z zakresu rozwoju i strategii, inwestycji, relacji inwestorskich, HR, zarządzania produktem i strategii marketingowej. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (studia magistersko-inżynierskie). Posiada tytuł MBA, uzyskany w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów we współpracy z Rotterdam School of Management.

FERRO to działająca w branżach: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu, lider sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej, producent, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach. Przedsiębiorstwo od 28 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną oraz elementy instalacji grzewczych. Wyroby firmy za jakość, innowacyjną technologię, oryginalny design i funkcjonalność otrzymały szereg wyróżnień, takich jak: Łazienka – Wybór Roku, Lider Instalacji, Design dla Konesera czy wyróżnienie must have. Znakiem rozpoznawczym produktów FERRO są wysoka jakość, ergonomiczne rozwiązania oraz modny design czerpiący inspirację z najlepszych rodzimych i światowych wzorców.
 
Organizowany po raz kolejny przez magazyn Builder Konkurs Builder Awards przeznaczony jest dla wszystkich firm działających na rynku budowlanym, które mogą pochwalić się znaczącymi sukcesami osiągniętymi w 2020 roku, a więc inwestorów, deweloperów, projektantów, wykonawców, producentów i doradców. Wyróżnienia Budowlana Firma Roku przyznawane są w następujących kategoriach: projektant (architektura, konstrukcje),  wykonawca, deweloper, producent materiałów budowlanych, dostawca materiałów budowlanych, producent urządzeń i sprzętu budowlanego, dostawca urządzeń i sprzętu budowlanego, dystrybutor materiałów budowlanych.

Lista Laureatów Konkursu zostanie ogłoszona 11 lutego 2021 roku. Informacje na temat nagrodzonych będą zamieszczone m.in. w serwisie internetowym builderpolska.pl, a także w wersji cyfrowej wydawnictwa „Builder Leaders 2020”. W związku z sytuacją pandemiczną oraz obowiązującymi ograniczeniami w sferze publicznej odwołano zaplanowaną na 11 lutego br. uroczystą Galę Builder Awards. Ze względu na odwołanie Gali Laureaci zostaną dodatkowo zaprezentowani w marcowym numerze magazynu Builder, który będzie dystrybuowany wraz z wydawnictwem „Builder Leaders 2020” pod koniec lutego 2021 roku.

Wyróżnienie Osobowość Branży jest uznaniem talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem na wymagającym i konkurencyjnym rynku, a także dowodem na efektywność realizowanych strategii w sytuacji zarządzania kryzysowego. Wyróżnienie Budowlana Firma Roku potwierdza osiągnięcia i wysoką pozycję firmy na rynku w pełnym wyzwań i trudności związanych z zaistniałą sytuacją pandemiczną 2020 roku. Obie zaszczytne nagrody są dowodem na niekwestionowane miejsce Ferro i jej przywódców w gronie liderów branży, wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego oraz firm i organizacji wspierających branżę działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.

www.ferro.pl
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u