Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK

15 Kwietnia 2019

ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK to produkt, który pozwala utrzymać w czystości powierzchnie narażone na różnorodne zabrudzenia. Dzięki dużej zdolności do penetracji wnika w wierzchnią warstwę nasiąkliwych płytek i spoin i tworzy na ich powierzchni trwałą powłokę ochronną. 

 

ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK to środek produkowany na bazie wodnej dyspersji akrylowej. Unikatowe właściwości produktu pozwalają na ochronę powierzchni nasiąkliwych okładzin i spoin przed typowymi zabrudzeniami użytkowymi,  jakie powstają z olejów, tłuszczów, kawy, herbaty czy wody.  Ponadto jest odporny na typowe środki czyszczące – nie ulega wymywaniu podczas standardowej pielęgnacji płytek. Zabezpiecza także powierzchnie porowate, podatne na zabrudzenia strukturalne.

ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK jest produktem bezbarwnym i paroprzepuszczalnym. Po wyschnięciu uwydatnia kolor podłoża, a w przypadku okładzin nieszkliwionych nadaje im delikatny połysk. Starym i matowym przywraca natomiast świeży wygląd. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – ogranicza uszkodzenia powierzchni fug, jakie powstają w wyniku zamarzania wody w porach materiału.

Zastosowanie ATLAS IMPREGNATU DO FUG I PŁYTEK:

  • Fugi cementowe
  • Płytki ceramiczne nieszkliwione, kamienne i cementowe
  • Stare okładziny ceramiczne
  • Na tarasy i balkony
  • Do kuchni i łazienek
  • Korytarze, schody i hole

 

Nowa linia produktów ATLAS

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

 

ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK dostępny jest w opakowaniach plastikowych o pojemności 1l.

Cena detaliczna: ok. 29 zł – opakowanie 1L
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 868 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Kwietnia 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u