Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

automatyka domowa, napędy do bram, bramy garażowe Nice

Nice automatyka domowa, napędy do bram, bramy garażowe

Nice Polska Sp. z o.o.

ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

Tel: +48 22 759 40 00
Fax: +48 22 759 40 21
e-mail: nice@nice.pl

www.nice.pl


Rzeczywistość zaprojektowana przez Nice…
  ...to lepsza jakość życia dzięki przyjaznej domowej rzeczywistości.


Firma Nice, obecna na polskim rynku od 18 lat, to dziś wiodący w branży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Milowe kroki w automatyce, których matką jest potrzeba, a ojcem innowacyjność od lat przypisywane są Nice. Niejedno rewolucyjne rozwiązanie stosowane dziś powszechnie przez wielu producentów automatyki do bram i rolet zostało wdrożone przez Nice.

Design
Marka Nice już od niemal 20 lat wyznacza standardy w branży automatyki domowej. To dzięki Nice zwyczajny pilot służący do otwierania bramy stał się gadżetem, którego nie warto ukrywać przed wzrokiem innych – maksymalna funkcjonalność w eleganckiej, miniaturowej formie. Niewielki pilot Nice - przywieszony jako brelok przy kluczach lub umieszczony w samochodzie - stał się sztandarowym, najlepiej rozpoznawalnym produktem Nice i najbardziej identyfikowanym symbolem naszej marki.

Lider technologii
Nice czyni znaczne inwestycje w celu podnoszenia standardów jakościowych, które są nie tylko zgodne ze światowymi normami i dyrektywami, lecz także pozwalają na ciągłe ulepszanie jakości produktów. Zaawansowane technicznie laboratoria Nice umożliwiają stałą kontrolę produktów w celu zagwarantowania ich użytkownikom bezpieczeństwa, jakości, niezawodności i trwałości na najwyższym poziome. Laboratoria o powierzchni 1000m2 spełniają wymogi międzynarodowej normy ISO 9001 i umożliwiają firmie samodzielną certyfikację produktów na zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej i międzynarodowym normami, co potwierdzają takie międzynarodowe organizacje jak:
• LCIE (Francja), TÜV Rheinland (Niemcy), Nemko (Norwegia), Cetecom (Niemcy), FCC (USA), IC (Kanada), Intertek (Szwecja)

Nagrody i wyróżnienia dla Nice polska

ISO 9001:2000
Nice Polska, jako pierwsza w kraju firma w branży automatyki użytkowej, wdrożyła certyfikowany na zgodność z normą ISO 9001:2000 system zarządzania jakością, obejmujący dystrybucję i serwis automatów do bram, napędów do rolet i systemów kontroli dostępu. System jakości wraz z przyznawanymi firmie nagrodami i certyfikatami jest dowodem na dynamiczny rozwój firmy, a jednocześnie gwarancją ciągłego doskonalenia swoich usług.
 
Solidna Firma
Nice Polska pięciokrotnie została laureatem Programu Solidna Firma, mającego na celu propagowanie zasad etyki w świecie biznesu tj. rzetelności, uczciwości i terminowości rozliczeń. Program wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W 2008 roku w ramach podsumowania osiągnięć Nice Polska otrzymała Złoty Certyfikat Solidna Firma.
 
Gazele Biznesu
Nice Polska trzykrotnie została laureatem programu Gazele Biznesu. To wyróżnienie jest dowodem rzetelności w biznesie, osiągania dobrych wyników finansowych i umacniającą się pozycję firmy wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w Polsce.
 
Lider Rynku
W latach 2009-2011 firma była laureatem Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU i otrzymała tytuł „LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet”. O wyniku oceny decydowały takie elementy jak produktywność, innowacyjność, jakość produktów, usług oraz konkurencyjność przy zachowaniu standardów etyki kupieckiej. Nagroda ta potwierdza silną pozycję w branży i umacnia zdecydowaną przewagę konkurencyjną Nice Polska.
 
 
Nagrody dla produktów Nice

Nice jest pierwszą firmą w branży, która postawiła na unikalny wygląd swoich produktów.
Marka Nice już od niemal 20 lat wyznacza standardy w branży automatyki domowej. To dzięki Nice zwyczajny pilot służący do otwierania bramy stał się gadżetem, którego nie warto ukrywać przed wzrokiem innych – maksymalna funkcjonalność w eleganckiej, miniaturowej formie. Pilot Nice, przywieszony jako brelok przy kluczach, stał się sztandarowym, najlepiej rozpoznawalnym produktem Nice i najbardziej identyfikowanym symbolem naszej marki.
 
Droga radiowa Very
Za ciekawe wzornictwo i nieszablonowe rozwiązania otrzymała nagrody na wystawie Equip'Bale 98 oraz Intel Design 99. Pilot ten zyskał uznanie oraz wyróżnienie również w Muzeum Sztuki Stosowanej we Frankfurcie gdzie do dzisiaj jest eksponowany dla zwiedzających.
 
System NiceWay
Za innowacyjne wzornictwo wyróżniony na światowych targach i wystawach:
„Intel Design Award” 2005, Mediolan
„Trophée du Design”, Batimat 2005, Paryż
„Innovation Special Prize for the Design” R+T 2006, Stuttgart
 
 Nice Opera
Rewolucyjny system w zarządzaniu automatyką domową został wyróżniony w konkursie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2009”. Nice Opera jest już trzecim produktem Nice wyróżnionym w tym konkursie – w poprzedniej edycji konkursu organizowanego przez Redakcję Poradnika Budowlanego Mój Dom nagrodzono siłownik roletowy To-Max.Więcej przeczytasz na www.nice.pl
 

Misją firmy Nice jest zagwarantowanie, by Twoje codzienne wyjście i powrót do domu były wygodne i komfortowe, przy jednoczesnym połączeniu funkcjonalności i wyjątkowego designu produktów tak, by w pełni oddawały charakter Twojego wnętrza.


Nice Serce bramy
Bez serca organizm nie ma prawa żyć. Bez dobrej automatyki brama nie ma prawa funkcjonować. Tak jak serce napędza żywy organizm, tak automatyka Nice pozwala bramie działać sprawnie i wydajnie. Napędy Nice stanowią swoiste centrum dowodzenia, niezmiennie i niezawodnie wprawiając w ruch każdą bramę, zarówno wjazdową, jak i garażową.
 


Nice Serce domu
Nice ożywia nie tylko bramę domu, lecz wprawia w ruch także rolety, markizy, oświetlenie, czy system alarmowy. Kompleksowa oferta Nice niczym serce prawdziwego organizmu pozwala tchnąć nowe życie w niemal cały dom, czyniąc życie prostszym, komfortowym i bezpiecznym.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Nice, w skład której wchodzą:


Gdzie kupić?

Produkty Nice dystrybuowane są przez sieć ponad 1000 autoryzowanych Partnerów Handlowych na terenie całego kraju. Pozycja lidera branży i zaufanie do marki Nice jest niewątpliwą zasługą naszych Partnerów. To przy ich udziale realizujemy wytyczane sobie cele oraz wyzwania stawiane przez dynamiczny rynek i wymagających Klientów. Razem z naszymi partnerami chcemy wyznaczać standardy pozwalające spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Partnerzy Handlowi Nice nie tylko sprzedają i instalują automatykę Nice, lecz także reprezentują standardy jakości oraz politykę w zakresie serwisu i działalności całej firmy.

?Lista partnerów

 

?AUTOMATYKA DO BRAM PRZESUWNYCH

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.
 
?AUTOMATYKA DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.
?AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH

Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych Nice są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.


?AKCESORIA


Nice to także bogata oferta akcesoriów do bram automatycznych, dzięki którym ich użytkowanie będzie prostsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

?PILOTY/STEROWANIE RADIOWE

Jednym naciśnięciem pilota otwierasz i zamykasz bramę, podnosisz roletę, otwierasz markizę i podlewasz ogród, niezależnie od tego czy stoisz przed domem, czy dopiero się do niego zbliżasz. Pilot to najbliższy użytkownikowi element automatyki. Dlatego też, ważne jest, by był on nie tylko funkcjonalny, ale również wygodny i estetyczny. Dzięki Nice zwyczajny pilot służący do otwierania bramy staje się gadżetem, którego nie warto ukrywać przed wzrokiem innych. Wszystkie piloty Nice to maksymalna funkcjonalność w eleganckiej, miniaturowej formie. Niewielki pilot - przywieszony jako brelok przy kluczach lub umieszczony w samochodzie – to sztandarowy, najlepiej rozpoznawalnym produkt Nice i najbardziej identyfikowany symbolem naszej marki.


 


?ALARMY

NiceHome Security to nowoczesne inteligentne systemy alarmowe, w których bezprzewodowe rozwiązania łączą najnowocześniejszą technologię z estetyką. Niezawodność działania, bogate funkcje central oraz dyskretna instalacja pozostawiająca wystrój wnętrza nietkniętym zdecydowanie podnoszą komfort mieszkania, a wizja zarządzania domem za pomocą telefonu komórkowego jest nareszcie realna i dostępna dla każdego.
?BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy dostępne w trzech wariantach wzorniczych, dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Możliwość sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania.

 


?AUTOMATYKA DO ROLET

Zalety, jakie płyną z wyposażenia okien w markizy czy rolety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie.
Nice to kompleksowa oferta zaawansowanych technicznie silników do automatyzacji rolet zewnętrznych, żaluzji i markiz. Nieskomplikowane i szybkie programowanie, prostota montażu, wszechstronność i możliwość połączenia urządzeń w jeden spójny system zarządzania automatyką w całym domu za pomocą jednego pilota, to cechy wyróżniające ofertę Nice na rynku.

powrót


Odwiedzono: 7792 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Lutego 2014

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u