Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dachówka cementowa KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO

31 Stycznia 2020

Płaska dachówka cementowa KAPSTADT zdobyła dużą popularność na rynku między innymi dzięki swojej wytrzymałości i atrakcyjnemu wyglądowi. Do oferty CREATON trafiła właśnie nowa wersja tego modelu – w kolorze czarnym z błyszczącą, ochronną powłoką DURATOP PRO. Produkt powstał z myślą o inwestorach poszukujących na swój dach rozwiązań modnych i nowoczesnych. Takich, których wysoka jakość pozwoli na wiele lat użytkowania.

 

Połączenie nowoczesnej formy dachówki KAPSTADT i modnej, czarnej barwy z eleganckim połyskiem sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą domu. Zastosowanie innowacyjnej powłoki wpływa nie tylko na finalny wygląd dachu, ale także i na jego trwałość. Dachówkę wyróżnia duża odporność na odbarwienia powstałe na skutek działania promieni słonecznych i wnikanie wody w strukturę. Czarny kolor o głębokim odcieniu nie blaknie nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Gładka powierzchnia chroni także przed zanieczyszczeniami oraz porastaniem przez mchy. Dzięki temu KAPSTADT jest rozwiązaniem na wiele lat.

 


 

Wszystkie te zalety idą w parze z solidnym wykonaniem dachówki. Produkt został wyposażony między innymi w podwójny zamek boczny oraz ożebrowanie zapobiegające przedostawaniu się i gromadzeniu wody pod połacią dachu. Gwarancję wysokiej szczelności stanowi oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne. Wymienione zalety w połączeniu z wykorzystaniem najlepszych materiałów sprawiają, iż dachówka jest trwała i odporna na obciążenia spowodowane działaniem wiatru lub śniegu. Dzięki licznym korzyściom oraz atrakcyjnej cenie model KAPSTADT to doskonała alternatywa dla płaskiej dachówki ceramicznej.

 

Więcej informacji na stronie: www.creaton.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 615 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Stycznia 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u