Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Fiskars QuikFitT: proste łączenie - łatwe przechowywanie

2 Marca 2011
Firma Fiskars przedstawia nowe rozwiązanie w dziedzinie narzędzi ogrodniczych: jeden trzonek i szeroka gama głowic montowanych za pomocą jednego kliknięcia.

Innowacyjny system QuikFit™ daje możliwość zmiany głowicy poprzez jeden szybki ruch. Wystarczy umieścić wybraną końcówkę na trzonku i przesunąć pomarańczową blokadę. Charakterystyczne kliknięcie informuje, że narzędzie jest gotowe do pracy. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi Fiskars możemy dobrać odpowiednie narzędzie do wykonywanej czynności.  

Poszczególne głowice QuikFit™ montowane są na lekkim i wytrzymałym trzonku, o łezkowatym przekroju, wykonanym ze wzmocnionego aluminium. Takie rozwiązane zwiększa wygodę użytkowania. Pomarańczowa pętelka na końcu trzonka ułatwia przechowywanie narzędzia.  

Głowice QuikFit™ zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują niezawodność i trwałość.  Wśród bogatej oferty wymiennych końcówek dostępne są m. in.: różne typy grabi (14-zębne, do róż, do trawnika, do liści), motyki, kultywatory, skareator czy szczotka.

System QuikFit™ pozwala na zakup jednego trzonka i systematyczne gromadzenie całej oferty Fiskars. To wszechstronne rozwiązania jest łatwe w użyciu i pozwala wykonać nawet najtrudniejsze ogrodnicze zadanie.
 
www.fiskars.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 4636 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Marca 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u