Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Jakie lustro do łazienki?

26 Czerwca 2019

Lustro to jeden z najważniejszych elementów w każdej łazience. Co ważne od pewnego czasu producenci oferują lustra w bardzo różnych kształtach. Dużą popularnością zaczęły cieszyć się lustra okrągłe, które także oferowane są w różnych rodzajach. Warto jest zatem wiedzieć czym kierować się wybierając lustro okrągłe, tak aby pasowało ono do wystroju łazienki.


Okrągłe lustro białe lub bez ramy

 

Łazienki w polskich mieszkaniach są przeważnie dość małe. Dlatego często szuka się sposób na to, aby powiększyć je optycznie. Jednym z takich sposobów jest zastosowanie lustra bez ramy lub lustra z białą ramą. Jest to dobry wybór także w przypadku kiedy w łazience dominują przede wszystkim jasne kolory. Jeśli decydujemy się na lustro z białą ramą to najlepiej postawić na minimalizm. Innymi słowy, aby rama była prosta, bez żadnych elementów dekoracyjnych.

 

Okrągłe lustro czarne

 

Innym rozwiązaniem jest zastosowanie lustra czarnego. W ostatnim czasie kolor ten staje się coraz modniejszy. Dlatego też sporo osób decyduje się na powiedzenie w swojej łazience okrągłego lustra z czarną ramą. Pamiętać jednak należy, aby takie lustro komponowało się z innymi elementami w łazience. Jeśli zatem decydujemy się na lustro z czarną ramą warto jest zadbać o to, aby w pomieszczeniu znajdowały się też inne elementy z motywami w tym odcieniu. Okrągłe lustro w czarną ramą bardzo dobrze sprawdzi się w łazience urządzonej w stylu industrialnym.

 

Praktyczne i dekoracyjne zastosowanie paska

 

Od pewnego czasu bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się okrągłe lustra na pasku. Ten typ lustra posiada jedną zasadniczą zaletę. Nie trzeba do specjalnie mocować czy przyklejać. Lustra na pasku można dowolnie przewieszać wedle własnych upodobań i oczekiwań. W przypadku takiego modelu sam pasek pełni rolę dekoracyjną. Oznacza to, że powieszenie lustra na pasku daje możliwość stworzenia ciekawego wystroju w łazience. Ten typ bardzo dobrze pasuje do pomieszczeń w stylu industrialnym. Podobnie jak okrągłe lustra z czarną ramą. Warto dodać, że same paski wykonywane są w różnych kształtach oraz kolorach. Daje to ogromne możliwości aranżacyjne. 

Nowoczesność, a tradycja

 

Na rynku dostępne są także tzw. lustra nowoczesne. Pozbawione są one tradycyjnej ramy, a w zamian posiadają świetlną dekorację, najczęściej ledową. Oczywiście szeroki wybór mają także miłośnicy klaski. Dostępne są bowiem lustra z ramami drewnianymi. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza jeśli w łazience znajdują się także inne elementy drewniane, np. meble.

 

Artykuł powstał we współpracy z:

https://behome.pl/zul_m_Lustra_Lustra-na-pasku-1842.html

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1042 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 26 Czerwca 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u