Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Jeden produkt, wiele możliwości - nowy Tynk Modelowany TSS 05 FOVEO TECH

27 Maja 2020
Efekt szlachetnego piaskowca, nowoczesnego betonu, a może deski imitującej naturalne słoje drewna? Taką oryginalną elewację domu można uzyskać z wykorzystaniem Tynku Modelowanego TSS 05, który wzbogacił ofertę rozwiązań FOVEO TECH. Nowy, wielozadaniowy produkt daje szerokie możliwości stworzenia wyjątkowej fasady, a przy tym zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy oraz trwałość na lata.
 

Elewacja zdobi i chroni budynek, podkreślając jego charakter. Jej wykończenie z użyciem naturalnego drewna lub kamieni może być jednak kosztowne i wymagać czasochłonnej konserwacji. Alternatywę dla zastosowania tych materiałów stanowi
Tynk Modelowany TSS 05 FOVEO TECH, który pozwala na uzyskanie nawet najbardziej wyszukanych projektów: efektów deski, betonu, piaskowca czy trawertynu (porównajcie zdjęcia w galerii ) To rozwiązanie tańsze, szybkie w realizacji i dające niesamowite wrażenia wizualne.

Nowy Tynk Modelowany TSS 05 to silikatowo-silikonowy produkt, który sprawdza się zarówno na budynkach o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie, jak i elewacjach w stylu tradycyjnym. Bardzo dobrze pasuje również tam, gdzie pożądana jest fasada imitująca naturalną strukturę drewna. Tynk charakteryzuje się wysoką elastycznością, co przekłada się na łatwość jego nakładania. Zapewnia ochronę przed zabrudzeniami, rozwojem grzybów i pleśni, dzięki czemu elewacja jest wolna od zielonych i brunatnych wykwitów. Produkt wyróżnia również paroprzepuszczalność zapobiegająca zawilgoceniu materiału izolacyjnego i trwała, wytrzymała powłoka odporna na pęknięcia.

Zastosowanie Tynku Modelowanego TSS 05 to dla inwestorów oszczędność czasu i pieniędzy oraz możliwość łatwego uzyskania różnorodnych rodzajów wykończenia, dopasowanych do indywidualnych preferencji i stylu obiektu. Produkt można barwić na 318 kolorów z dostępnej palety barw, korzystając przy tym z opracowanych przez specjalistów FOVEO TECH, gotowych zestawień kolorystycznych.

Wraz z tynkiem dostępna jest też Bejca BD 05 FOVEO TECH do malowania powłoki w celu uzyskania faktury imitującej naturalny wygląd drewna oraz stempel do dekoracji SD 05 FOVEO TECH, służący do wykonania wzorów charakterystycznych dla usłojenia drewna.

Z Tynkiem Modelowanym TSS 05 stworzenie wyjątkowej elewacji budynku jest łatwiejsze niż dotąd, a trwały efekt będzie nam towarzyszył przez długi czas.

Zapraszamy do odwiedzenia punktów handlowych FOVEO TECH i zapoznania się z nowym produktem na stronie internetowej: https://www.foveotech.pl/produkty/tynki/tynk-modelowany-tss-05
 
  Galeria:

powrót


Odwiedzono: 583 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Maja 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u