Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kompletny system dachowy się opłaca

25 Lutego 2015
Budowa domu to nie lada wydatek. Nawet przy względnie stabilnych cenach materiałów budowlanych decyzja o inwestycji jest decyzją na lata. Dach, jako jeden z najważniejszych elementów budynku, wymaga dużej świadomości podczas jej podejmowania.

Względnie wysoki koszt budowy sprawia, że inwestorzy dbają o niemalże każdą złotówkę.Z każdej inwestycji oczekuje się zwrotu. Nie powinno to jednakoznaczaćoszczędzania na jakości produktów czy wykonaniu. W przypadku budowy domu zwrot z inwestycji jest możliwy pod warunkiem, że po jej ukończeniu nie będziemy musieli dopłacać do remontu usterek. Dlatego w przypadku pokryć dachowych warto postawić na kompletny system od jednego producenta – dach z jednej ręki.

Dachówki, izolacja, system komunikacji dachowej, kominki wentylacyjne, rynny – to tylko niektóre elementy dachu, których zakup musi rozważyć inwestor. Wybór poszczególnych części składowych systemu dachowego oznacza balansowanie pomiędzy możliwościami finansowymi, a chęcią uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.


Według statystyk PSB ceny materiałów budowlanych pozostały w roku 2014 na podobnym poziomie jak rok wcześniej. Najwyższe wahania w ciągu roku nie przekraczały 5 punktów procentowych w porównaniu do cen w 2013 r. Natomiast w przypadku zestawienia miesiąc do miesiąca koniec roku 2014 nie przyniósł wielu zmian. W grudniu 2014 r., w porównaniu do listopada, wzrosły jedynie ceny suchej zabudowy o 1,5 proc. oraz pokryć i folii dachowych oraz rynien o 0,3 proc. Spadły  natomiast ceny w 7 grupach wyrobów, najbardziej silikatów i materiałów ściennych ceramicznych.



Zakup materiałów u jednego producenta gwarantuje, że wszystkie części będą dopasowane nie tylko technologicznie, ale i wizualnie. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów, dachówek płaskich i profilowanych oraz dachówek kształtowych BRAAS inwestorzy mają gotowe rozwiązania na lata. Holistyczne podejście do kwestii budowy dachu oraz najwyższa jakość produktów są gwarancją trwałości i niezawodności.

Więcej  informacji na temat kompletnych systemów dachowych przeczytasz na  www.braas.pl



Zobacz prezentację Monier BRAAS



Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1742 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Lutego 2015

Podziel się    



Bruk Bet








podobne artykuły oferta eksperta






freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u