Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Koniec z zabrudzeniami na ścianie!

11 Czerwca 2013
Zacieki i plamy mogą trwale zepsuć wygląd nawet najładniej pomalowanej ściany. Walka z nimi najczęściej jest nierówna - pojawiają się znienacka i są bardzo uporczywe. Skutecznym orężem w starciu ze wszelkimi zabrudzeniami jest farba akrylowa do ścian i sufitów Śnieżka Zacieki-plamy.

Użytkowanie pomieszczenia jest związane z narażeniem ścian na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Jeśli chcemy trwale zlikwidować skutki zalania sufitu przez zapominalskiego sąsiada bądź zamalować plamy spowodowane dymem papierosowym, najlepiej wykorzystać specjalnie przeznaczony do tego wyrób. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie farby akrylowej Śnieżka Zacieki-plamy, która doskonale izoluje plamy i zacieki pojawiające się wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na swoje właściwości, jest szczególnie polecana do zamalowywania zabrudzeń po zaciekach wodnych, sadzy, nikotynie, oleju oraz innych tłuszczach.

Śnieżka Zacieki-plamy może być wykorzystywana do tworzenia na ścianach warstwy podkładowej o właściwościach izolujących, jak i wzmacniających podłoże. Zawierający specjalną żywicę wyrób, można stosować na tynki cementowo-wapienne, płyty gipsowo-kartonowe oraz inne rodzaje podłoży. Farba dodatkowo zabezpiecza podłoże przed rozwojem grzybów oraz pleśni. Z powodzeniem pomalujemy nią więc pomieszczenia szczególnie narażone na działanie wilgoci, takie jak kuchnie czy łazienki.

W wyniku zmiany systemu identyfikacji wizualnej marki, Śnieżka Zacieki-plamy otrzymała nową szatę graficzną. Na odświeżonym opakowaniu farby znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat jej przeznaczenia, kolorystyki oraz podstawowych właściwości.

www.sniezka.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2565 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Czerwca 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u