Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kształtuj przestrzeń w garażu

27 Marca 2013

Sprzęt sportowy, akcesoria do pracy w ogrodzie, narzędzia, sezonowe opony… – lista przedmiotów gromadzonych w pomieszczeniach gospodarczych i w garażu nie ma końca. Czy można zachować wśród nich porządek? Oczywiście! Wystarczy mieć za pomocnika kreatywny system do przechowywania elfa Utility.


Pomieszczenia gospodarcze i garaż to podręczne domowe magazyny, w których gromadzimy dosłownie wszystko. Zachowanie w nich porządku jest wyzwaniem. Na szczęście z pomocą przychodzi elfa Utility - kreatywny system, który pozwala na elastyczne zaaranżowanie przestrzeni. Dzięki niemu zyskasz dodatkowe miejsce, a przechowywane przedmioty zawsze będą łatwe do odnalezienia! Zamiast tracić czas na poszukiwanie potrzebnych akcesoriów do pracy w ogrodzie, umieść je w praktycznym przyściennym przyborniku i w dowolnej chwili ciesz się swoim hobby. Z elfa stworzysz także wygodną i bezpieczną przestrzeń do właściwego przechowywania sprzętu sportowego, dzięki czemu zawsze będziesz przygotowana do ulubionych aktywności - niezależnie od sezonu!


elfa Utility w męskim wydaniu
Zalety systemu doceni także Twój partner. Szuka wygodnego miejsca na sezonowe opony? Rozwiązanie elfa Utility oferuje solidne wsporniki, dzięki którym można je wygodnie powiesić na ścianie. Specjalne plastikowe nakładki sprawiają, że opony są chronione przed odkształceniami ścianek bocznych, stopek czy czoła bieżnika. Jeśli natomiast Twój mężczyzna jest zapalonym majsterkowiczem, będzie zachwycony możliwościami przechowywania narzędzi, kluczy i śrubek w przyściennym organizatorze.System elfa Utility obejmuje specjalnie zaprojektowane, profesjonalne akcesoria jak organizator, uchwyty, wieszaki i haki o różnorodnym zastosowaniu. Posiadają one gumowe osłony, dzięki czemu przechowywane na nich sprzęty i narzędzia nie ulegną zniszczeniu. Do organizatora można także dobrać uniwersalne pojemniki na drobne przedmioty - śrubki czy torebki z nasionami.

Produkty Utility są kompatybilne z systemem elfa Classic - szynami, półkami ażurowymi czy wspornikami. Mogą być zastosowane w każdym z trzech wariantów mocowania: pionowych szyn montowanych do ściany; wieszanym, w którym do ściany wystarczy przykręcić jedynie listwę poziomą, a na nią zakłada się szyny pionowe, po wersję wolnostojącą - freestanding. Zaletą rozwiązań elfa jest możliwość zmiany ułożenia poszczególnych elementów lub rozbudowania całego zestawu o nowe akcesoria do przechowywania.


pl.elfa.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 6787 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Marca 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u