Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 338 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Czerwca 2021

Podziel się    

Magda i Piotr pod własnym dachem - cykl filmowy CREATON

11 Czerwca 2021
Dach to jeden z najważniejszych etapów budowy domu – jeden z najdroższych i mających często decydujący wpływ na wygląd całego budynku. Aby ułatwić proces wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb przyszłych inwestorów, CREATON stworzył cykl 5 filmów poradnikowych „Magda i Piotr pod własnym dachem”.
 

Decyzja o budowie własnego domu jest jedną z najważniejszych w życiu i wymaga od osób planujących budowę swojego domu poświęcenia wiele czasu, energii i niejednokrotnie zdobycia niezbędnej wiedzy. Jednym z najtrudniejszych do wykonania i jednocześnie kluczowym elementem całej architektury jest dach. Jego kształt, kąt nachylenia i rodzaj pokrycia mają wpływ nie tylko na estetykę domu, jego funkcjonalność, ale również na komfort mieszkańców. Historia Magdy i Piotra jest inspiracją dla inwestorów do podejmowania różnych, trafnych decyzji związanych z dachem, podpowiedzią jak uniknąć popełnienia ewentualnych błędów, które mogą być kosztowne i negatywnie oddziaływać na dalszą eksploatację całego budynku.

Na profilu CREATON Polska w serwisie YouTube Magda i Piotr przedstawiają różne zagadnienia związane z dachem – od spotkania z architektem i wyboru projektu domu z dachówką ceramiczną, przez wybór ekipy dekarskiej i zakup produktów, aż do prezentacji gotowego domu. Rozmowy z ekspertami, dzielenie się swoimi przemyśleniami, udzielanie rad na podstawie własnych doświadczeń – wybory dokonywane przez bohaterów to cenne wskazówki dla wszystkich osób, które planują budowę domu z dachówką ceramiczną.

Z cyklu „Magda i Piotr pod własnym dachem” można dowiedzieć się na przykład:
• Na co warto zwrócić uwagę podczas budowy domu z dachówką ceramiczną?
• Jak liczne zalety dachówki ceramicznej wpływają na komfort życia domowników?
• Które rozwiązania zmniejszają koszt montażu dachówki i zwiększają trwałość dachu?
• Jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych?
• Jak rozszerzyć gwarancję dla dachówek ceramicznych CREATON na 50 lat?
 
Więcej informacji na www.podwlasnymdachem.pl.  
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u