Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowe barwy Śnieżki Extra Fasadowej

1 Grudnia 2016
Obecny sezon budowlany wciąż trwa, jednak producenci z branży myślą o nadchodzącym roku.  Inwestorzy już dziś mogą korzystać z odświeżonej palety kolorystycznej farby Śnieżka Extra Fasadowa, która obejmuje teraz 31 kolorów.

Malowanie to dobry sposób zarówno na barwną aranżację ścian zewnętrznych nowego budynku, jak i odnowienie już istniejącej elewacji. Naszym sojusznikiem w przeprowadzaniu prac malarskich jest wysokiej jakości farba, która zapewnia nie tylko szeroką gamę kolorów, lecz także ich trwałość oraz łatwość aplikacji. Takimi właściwościami charakteryzuje się Śnieżka Extra Fasadowa, dostępna teraz w nowej kolekcji, dzięki czemu wybór kolorystyki fasady budynku jest jeszcze bogatszy.
 
Kolekcja 2017 Śnieżki Extra Fasadowej obejmuje 31 kolorów. Do wyboru jest 9 nowych barw, w tym 3 mahoniowe, 3 czekoladowe, 2 zielone oraz szara. Wprowadzenie na rynek odświeżonej palety kolorystycznej daje inwestorom większe pole manewru i możliwość dopasowania wyglądu elewacji do ich oczekiwań, a także aktualnych trendów. 
 
Z wykorzystaniem Śnieżki Extra Fasadowej można pomalować nie tylko elewacje i fasady domów, lecz także elewacje budynków gospodarczych, elementy betonowej architektury ogrodowej, betonowe ogrodzenia oraz ściany wewnątrz pomieszczeń. Farba zapewnia trwałość kolorów, odporność na szorowanie, oddychanie ścian i ich doskonałe krycie.

Zastosowana w produkcie technologia Complete Weather Protection to natomiast kompletna i długotrwała ochrona przed zmiennymi warunkami pogodowymi.Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1364 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Grudnia 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u