Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 185 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Marca 2021

Podziel się    

Plebiscyt SUPER DACH 2020 - wybierz finalistów i wygraj!

1 Marca 2021
Rozpoczęło się finałowe głosowanie w plebiscycie SUPER DACH 2020, organizowanym przez portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL. Głosy publiczności zadecydują, które zdjęcie zdobędą tytuł SUPER DACHU 2020, zaś sami głosujący mogą wygrać jeden trzech odkurzaczy mobilnych marki Severin, ufundowanych przez markę BMI Braas.
 

W pierwszym etapie plebiscytu internauci ocenili 50 zdjęć dachów, które zostały zgłoszone przez dekarzy zrzeszonych w programie branżowym SUPERDEKARZ. Przedstawiały one dachy położone przez nich w 2020 roku na różnego typu budynkach - od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. 12 zdjęć z największą ilością głosów w trzech kategoriach: Dach z lotu ptaka, Renowacja dachu & obiekty publiczne oraz Dach nowy & remontowany ponownie poddanych zostaje głosowaniu na fanpejdżu portalu, aby wyłonić po jednym zwycięzcy w każdej kategorii konkursowej. Głosować można do północy 7 marca. Osoby, które oddadzą swój głos i dodatkowo napiszą w formie posta, dlaczego dany dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, mają szansę wygrać jedną z 3 nagród – miniodkurzacz przydatny w domu i samochodzie.


 
Zasady 2 etapu plebiscytu:

2. Oddać można tylko 3 głosy (polubienia), po 1 na każdą kategorię: Dach z lotu ptaka, Renowacja dachu & Obiekty publiczne, Dach nowy & remont. 
3. Aby dodatkowo zawalczyć o nagrodę, pod wybranym zdjęciem (przynajmniej jednym), należy w komentarzu pod zdjęciem napisać przekonująco, że właśnie ten dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020.
3. Czas głosowania upływa 7 marca 2021 o północy.
4. Po podliczeniu głosów, 10 marca 2021, ogłoszone zostaną nazwiska 3 zwycięzców plebiscytu.
5. Do 13 marca 2021, trzyosobowe jury wybierze spośród osób głosujących 3 zwycięzców, biorąc pod uwagę zarówno merytoryczną argumentację, jak również kreatywność i humor. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie Facebook @Superdekarz.


 
Program SUPERDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Portal SUPERDEKARZ.PL to z kolei źródło porad związanych z budową i konserwacją dachów, skierowany zarówno do osób zainteresowanych budownictwem, profesjonalnych dekarzy, jak i osób planujących budowę lub właścicieli własnego domu. Strona zawiera m.in. praktyczną wyszukiwarkę Superdekarzy oraz Certyfikowanych Dekarzy Braas działających w Polsce.
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u