Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Płytki granitowe - kamienne tarasy wśród natury

1 Września 2011
Ciekawa aranżacja całego domu wymaga przemyślenia wielu elementów. Ważne jest nie tylko wnętrze, ale i jego otoczenie. Taras stanowi całoroczną integralną cześć domu, która potrzebuje solidnej i trwałej oprawy. Płytki granitowe Ivory Brown z oferty RR Granity pozwolą przeobrazić go w azyl, stanowiący zarówno latem, jak i zimą niebanalną ozdobę.

Kamienny taras jest jak opoka odporny na czas i czynniki atmosferyczne. Barwne akcenty posadzki umożliwiają przełamanie monotonii i urozmaicenie aranżacji. Ciekawa struktura płytek granitowych Ivory Brown pozwala stworzyć gustowne, nasycone naturalną barwą kamienia przedłużenie domu.
 
Kompozycja barw z naturą
Płytki granitowe RR Granity dostępne są w różnych rozmiarach i kolorystyce. Uniwersalność surowca pozwala na wykorzystanie ich jako elementów dekoracyjnych również na zewnątrz domu. Płytki granitowe Ivory Brown doskonale sprawdzają się bowiem nie tylko w roli posadzki, ale i jako materiał na efektowne schody. Delikatna mleczno – kawowa barwa płytek Ivory Brown firmy RR Granity wzbogacona brązowymi akcentami komponuje się z zielenią ogrodu, tworząc naturalny pomost między architekturą a naturą. Taka kompozycja pozwala nadać otoczeniu wyrazisty, indywidualny rys.

Uroda, która nie przemija
Twarda struktura granitu, wytrzymałość na zmienną pogodę i niska ścieralność czynią z niego idealny materiał na domowy taras. Niekwestionowanym atutem surowca jest też odporność na powstawanie pod wpływem deszczu i śniegu wykwitów. Naturalnie gładka  powierzchnia  płytek Ivory Brown firmy RR Granity nie jest podatna na zniszczenia mechaniczne, tłuszcz czy oddziaływanie kwasów. Specjalny proces obróbki granitu umożliwia zaś uzyskanie płomieniowanej, antypoślizgowej powierzchni. Dzięki tym właściwościom taras wykonany przy użyciu produktów RR Granity jest nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w czasie spotkań towarzyskich i rodzinnych przy grillu, niezależnie od pogody.

Naturalna kompozycja
Kompozycja płytek granitowych Ivory Brown nie narzucając określonej koncepcji zagospodarowania tarasu stanowi doskonałą aranżację dla mebli ratanowych szklanych lub drewnianych. Doskonała harmonia barw surowca w połączeniu z jego funkcjonalnością zapewnia  wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki tym właściwościom płytki granitowe RR Granity to propozycja nie tylko dla nowoczesnych domów o surowej konstrukcji, ale także budynków o charakterze rustykalnym oraz tych, które łączą w sobie różne style. Niewątpliwy urok kamiennych tarasów z płytek granitowych Ivory Brown wynika bowiem z faktu, że umiejętnie podkreślają prawdziwe walory natury.


Parametry techniczne płytek granitowych Ivory Brown:
Wymiar :61 x 30,5 x 1
Płytki granitowe
Powierzchnia: płomieniowana, polerowana
Cena : 189 zł netto
Dystrybutor: RR Granity

www.rrgranity.pl

 Galeria:powrót


Odwiedzono: 3708 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Września 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u