Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Poznaj moc kolorów!

1 Kwietnia 2014
Wiosna to okres, w którym kolory wracają do naszego życia. Niezliczone barwy i odcienie budzącej się po zimie przyrody inspirują do wiosennych zmian we wnętrzach. Dzięki systemowi kolorowania Śnieżka, możliwości wyboru barw ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia.

System kolorowania to wygodne rozwiązanie, pozwalające na uzyskanie praktycznie nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Wymarzone wnętrze stworzymy wykorzystując farbę Śnieżka Classic BAZA, która dzięki wysokiej jakości pigmentom systemu kolorowania Śnieżka, zapewnia szeroki wybór barw.

Śnieżka Classic BAZA to farba akrylowa przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów. Dzięki jej zastosowaniu, nadamy pomieszczeniom niepowtarzalny, pełen uroku wygląd. Bogata gama kolorów, w których dostępna jest farba (około 2000 kolorów według notacji NCS i około 180 kolorów według wzornika RAL) sprawia, że przy tworzeniu kolorystycznej kompozycji wnętrza, praktycznie nie ma ograniczeń!

Powierzchnie pokryte Śnieżką Classic BAZA łatwo utrzymać w czystości, gdyż wymalowanie jest odporne na zmywanie oraz szorowanie na mokro. Dzięki temu, mamy pewność, że wybrany przez nas kolor długo zachowa swój pierwotny wygląd. Zaletą farby jest również doskonałe krycie i bardzo wysoka wydajność – do 14m²/l przy jednej warstwie.

Śnieżka Classic BAZA - zmień kolor na dowolny!

www.sniezka.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2135 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Kwietnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u