Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Zainwestuj w luksusowe apartamenty w Polsce

31 Maja 2021
Zakup apartamentu z najwyższej półki może mieć na celu zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lub też stanowić dobrą formę lokaty kapitału. A rosnąca liczba zamożnych Polaków przekłada się bezpośrednio na wzrost zainteresowania ładnymi i luksusowymi nieruchomościami. Te w stolicy cieszą się największym powodzeniem. Dlaczego zakup luksusowego apartamentu to wciąż tak korzystna inwestycja?
 
 

Bezpieczne lokowanie kapitału
 
A biorąc pod uwagę np. wysokość oprocentowania lokat, jaką oferują banki, to również gwarancja, że zakup apartamentu przyniesie większy zysk niż inwestowanie w finansowe produkty bankowe. Dodatkowo, polski rynek nieruchomości luksusowych oferuje wciąż całkiem atrakcyjne ceny ekskluzywnych mieszkań, czy apartamentów, zwłaszcza jeśli zestawimy owe wartości z cenami na zachodzie Europy, czy w na nowojorskim Manhattanie. Niemniej jednak specjaliści przekonują, że różnica w cenach systematycznie się zmniejsza (w zasadzie już dogoniliśmy pod tym względem m.in. rynek kopenhaski), a luksusowe apartamenty w centrum Warszawy już wkrótce kosztować będą tyle co nieruchomości tego typu w Monachium, Paryżu, czy nawet w londyńskim City. Jeśli zatem interesuje nas zakup luksusowego apartamentu, czy to w celach mieszkaniowych, czy też jako forma inwestycji, warto się nieco pośpieszyć. Prognozy w tym względzie sugerują, że ceny nieruchomości w centrum Warszawy będą rosnąć szybciej niż w metropoliach Europy Zachodniej.

Wybór nieruchomości
 
Niezależnie od celu - mieszkaniowego, czy inwestycyjnego - osoby poszukujące luksusowego apartamentu biorą pod uwagę kilka kluczowych aspektów, m.in. lokalizację, czy proponowane przez apartamentowiec udogodnienia. Serce stolicy to niezmiennie najbardziej atrakcyjna opcja. Tutaj właśnie powstał jeden z najbardziej prestiżowych projektów na rynku nieruchomości - Złota 44. Na zlota44.com/wyszukiwarka można wygodnie zapoznać się z pełną ofertą apartamentów premium, które imponują unikatowością i wyjątkowością. A to właśnie cechy szczególnie pożądane w segmencie nieruchomości luksusowych.

Komfort przede wszystkim
 
Dlatego wybierając apartament - do zamieszkania, czy jako formę lokaty kapitału - interesują ich rozwiązania takie jak concierge, basen, klub fitness, sauna, gabinet masażu, czy zewnętrzny taras oferujący możliwość odpoczywania ponad dachami, na wygodnych leżakach. Najbardziej wyszukane propozycje nieruchomości idą o krok dalej oferując udogodnienia w formie sali kinowej, czy symulatora do gry w golfa. Prawdziwy komfort to dzisiaj bowiem synonim luksusu.

A co z sąsiedztwem?
 
Luksusowe nieruchomości w centrum stolicy cieszą się zainteresowaniem gwiazd - muzyki, kina i sportu, ludzi ze świata show business'u, czy sztuki. Apartament klasy premium staje się bowiem nie tylko mieszkaniem, ale także wizytówką, czymś, co odzwierciedla styl życia. Dlatego inwestycja w luksusowe nieruchomości wciąż zyskuje na atrakcyjności - to lokata w unikatowy, prestiżowy produkt, którego wartość może jedynie wzrosnąć. 

 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 355 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Maja 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u