Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

SIMPLA - uwodzi designem, zachwyca trwałością

10 Lipca 2018
Subtelny i elegancki, nowoczesny, minimalistyczny, a może… geometryczny? Dach podkreśla, a czasem też wyznacza styl budynku. Dlatego wybór pokrycia dachowego powinien uwzględniać zarówno rodzaj i kształt dachówki, jak i jej walory funkcjonalne. Dopracowana w każdym detalu, wielkoformatowa płaska dachówka ceramiczna SIMPLA marki CREATON powróciła w wielkim stylu, odpowiadając na potrzeby osób budujących domy, w których króluje niepowtarzalny design, jakość i powściągliwość form.

Design ma znaczenie nie tylko w aranżacji wnętrz, lecz również w budownictwie. Dowodem na to są projekty domów, w których wykorzystano najlepsze materiały uwydatniające fasadę, ramy okienne oraz dach. W maju 2018 roku na rynku pojawiła się dachówka ceramiczna SIMPLA marki CREATON, łącząca w sobie piękno i najlepsze parametry techniczne.

Dachówkę SIMPLA charakteryzuje minimalistyczna forma i duże rozmiary (30x50 cm), co przekłada się na jej szybki montaż oraz uzyskanie imponującego efektu końcowego. Dopełnieniem jest wysokiej jakości angobowana powierzchnia, która sprawia, że po ułożeniu pokrycie dachowe tworzy jednolitą płaszczyznę. Dachówka dostępna jest w czarnym kolorze NUANCE oraz matowym wykończeniu, dzięki czemu podkreśla charakter nowoczesnych projektów. – Ostatnie trendy w budownictwie i wnętrzarstwie zdominował minimalizm. Nie sposób się temu dziwić, bo taki styl pozostawia ogromne pole do manewru dla zmiennych upodobań i aranżacji zgodnie z panującą modą. Prosta forma dachówki SIMPLA wydobędzie z dachów to, co najpiękniejsze – mówi Michał Kacprzak, Kierownik Akademii Szkoleniowej CREATON. SIMPLA świetnie komponuje się z dachami dwuspadowymi, stanowiącymi zwieńczenie prostych brył, zwłaszcza tych zachowujących naturalną elewację – betonową, ceglaną oraz drewnianą.

Wieloletnie doświadczenie marki CREATON sprawiło, że SIMPLA jako produkt nowej generacji, posiada bardzo dobre parametry użytkowe. – Wykorzystywana do jej produkcji glina odznacza się najwyższą jakością, a to, w połączeniu z zaawansowaną technologią bezdotykowego wypału na poziomych kasetach, oznacza, że dach wykonany z tej dachówki jest wysoce wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, w tym duże wahania temperatury, gradobicie, ulewne deszcze i silne wichury. Udowadniają to restrykcyjne testy, którym SIMPLA została poddana – dodaje Michał Kacprzak.

Dachówka została wyposażona w podwójny zamek boczny, zapewniający optymalny przepływ powietrza pod przykryciem, bezpieczne odprowadzanie wody w dwóch korytach i szczelność. Górne zamki z dużą tolerancją około 28 mm przesuwu, umożliwiają zaś ułożenie produktu na wielu rodzajach dachów. Szeroka gama oryginalnych akcesoriów dostępnych dla dachówki SIMPLA, takich jak gąsiory ceramiczne, elementy z metalu i aluminium, klamry burzowe, dachówki funkcyjne oraz membrany dachowe zapewnia estetyczne wykończenie i funkcjonalność na lata.

SIMPLA wyróżnia się nie tylko wysoką jakością i trwałością, lecz też nieprzemijającym, klasycznym pięknem. Ponadczasowy minimalizm dachówki sprawia, że bardzo dobrze sprawdza się ona w nowoczesnych projektach architektonicznych.

Więcej informacji znajdziesz na www.creaton.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 887 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Lipca 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u